wtorek, 21 września 2004

Red Hill

Bolesławowo - pokaz zwierząt hodowlanych. Oprawa artystyczna. Na scenie nowa grupa.

Takie imprezy to nieraz pierwszy krok do kariery. Grupa "Red Hill" ze Starogardu grała całkiem przyzwoitą muzykę. Widać, że chcą coś światu powiedzieć. Szkoda, że tak rzadko można ich i inne zespoły posłuchać w samej stolicy Kociewia na, dajmy na to, comiesięcznych konfrontacjach.

Kapela "Red Hill" zaprezentowała niezłe opanowanie nie tylko gitar, ale nawet i trąbek (ten często wyśmiewany przez zespoły pop instrument wraca do łask). I dobry wokal.

Życzymy powodzenia!


A swoją drogą to ciekawe - na ogół do śpiewu i gry garnie się płeć piękna, a tu sami panowie.

"Red Hill" gra i śpiewa w składzie: Radosław Sikora - wokal/gitara, Grzegorz Kołodziejczyk - gitara/trąbka, Maciej Kreft - gitara basowa, Jakub Ludwig - gitara solowa, Michał Olszynka - instrumenty perkusyjne, Radek Burczyk - wokal/klawisze/trąbka. Grupa "Red Hill"...
"Na pewno naszym marzeniem jest nagranie plyty! - powiedziałnam o zespole Maciej Kreft - gitarzysta basowy - Chcemy rozwijać swoje umiejętności i przy okazji się świetnie bawić!
Zespół pod nazwą Red Hill istnieje od okolo roku (dokladnie od przegladu piosenki anglojezycznej, bo tam wystapiliśmy po raz pierwszy pod tą nazwą). Przedtem była inna nazwa, ale wolalbym jej nie wspominać). Poza tym wieksza część z nas gra nie tylko w Red Hill. Mamy liczne sukcesy i wyróżnienia! Prowadzi nas pan Piotr Chrapkowski z zespolu Leszcze. w chwili obecnej gramy pod "skrzydlami" Ogniska Pracy Pozaszkolenej w STG."Brak komentarzy:

Prześlij komentarz