środa, 29 kwietnia 2009

DNI SMĘTOWA – warto być z nami!

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Smętowie Granicznym zaprasza wszystkich mieszkańców powiatu w sobotę 2 maja od godz. 14.00 na imprezę plenerową "Dni Smętowa". Program imprezy zapowiada się niezwykle ciekawie i powinien zaspokoić gusta każdego. Wśród atrakcji m.in. pokaz karate, teatr szczudlarzy, bezpłatne warsztaty gliniarskie, taniec z ogniem, bezpłatnie malowanie twarzy dzieciom i cała masa innych atrakcji.


Chętni będą mogli wznieść się balonem na wysokość ponad 30m by podziwiać panoramę ziemi smętowskiej. Gwiazdą imprezy będzie koncert zespołu Czerwony Tulipan z Olsztyna, który wprowadza publiczność w fascynujący świat poezji śpiewanej i zabawnych skeczów.

Zaplanowany jest także turniej rodzinny drużyn czteroosobowych w siatkówce plażowej. Po raz drugi w Smętowie odbędą się amatorskie zawody strongmen, zarówno dla dzieci, jaki i dorosłych. Tym razem zawody dorosłych połączone będą z wyborem najsilniejszego człowieka powiatu! W skład konkurencji m.in. wyciskanie ciężarka o masie 17,5 kg, sztangi leżąc o wadze 60 kg i inne, przysparzające również sporo emocji. W turniejach czekają puchary, medale i nagrody rzeczowe do wygrania. Wśród wszystkich uczestników, którzy skorzystają z loterii będzie rozlosowane kino domowe! Całkowity dochód z loterii przeznaczony zostanie na działalność świetlic wiejskich. Początek imprezy zaplanowano na godzinę 14. Dni Smętowa zakończą się zabawą taneczną z muzyką na żywo, którą poprowadzi świetny śpiewak Karol Kosik z Grudziądza. Więcej na stronie www.goksirsmetowo.pl.

Nie wiesz gdzie spędzić majowy weekend? Mieszkańcy powiatu - musicie tam być, 2 maja od godz. 14.00, Smętowo Graniczne, tereny GOKSiR. Do zobaczenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz