poniedziałek, 27 kwietnia 2009

LLKS "Ziemi Kociewskiej" Smętowo Gr. na przełajach w Żukowie

Żukowo z jednym medalem

W niedzielę (26 kwietnia) LLKS "Ziemi Kociewskiej" Smętowo Gr. zaznaczył swoją obecność na północy Polski podczas rozgrywanych XVIII Żukowskich Ogólnopolskich Biegów Przełajowych przeprowadzonych na pięknych terenach Żukowa.Start naszych młodych lekkoatletów można zaliczyć do bardzo udanych. Dagmara Openkowska w rywalizacji klas V na 800m mocnym finiszem zapewniła sobie 3 m-ce. Niewiele gorzej spisał się Przemek Wawrzonkowski, zajmując V miejsce na tym samym dystansie również w klasach piątych. W swoim debiucie na tak dużej imprezie bardzo dobrze wypadła Daria Kufta, uczennica VI klasy PSP Kopytkowo. Na dystansie 1000m zajęła V m-ce, będąc jeszcze na 150 m przed metą na miejscu medalowym. Mamy nadzieję, że nasza nowa zawodniczka swoimi sukcesami zachęci zdolne koleżanki i kolegów do udziału w treningach LLKS.

Bardzo miło wspominać będziemy Żukowo. Trzeba przyznać organizatorom, że impreza była bardzo dobrze zorganizowana ze świetną oprawą zawodów. Trasa dobrze oznakowana, piaszczysta, równa ze sporym podbiegiem na końcówce, co dla niektórych było dużym zaskoczeniem. W każdym biegu startowało ponad 50 uczestników, duża część z nich to zawodnicy trenujący, więc starty naszych podopiecznych dobrze rokują w kolejnych sprawdzianach.

Gratulujemy naszym zawodnikom udanego startu na ogólnopolskich przełajach. Zapraszamy do galerii zdjęć ukazującej wysiłek i radość naszych biegaczy.

(kn)

Galeria zdjęć


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz