niedziela, 19 kwietnia 2009

Policja. Śmiertelny wypadek na leśnej drodze

Wczoraj około godziny 14:30 w pobliżu miejscowości Markocin (gm. Osiek) doszło do wypadku drogowego. Mężczyzna kierujący osobową toyotą zjechał na przeciwległy pas drogi, a następnie uderzył w drzewo. Kierowca poniósł śmierć na miejscu.

Policjanci ze Skórcza wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło wczoraj około godziny 14:30 w rejonie miejscowości Markocin na drodze leśnej prowadzącej z Osieka do Starej Jani. Kierowca toyoty yaris z nieustalonej do tej pory przyczyny zjechał na przeciwległy pas drogi, wjechał do lasu, a następnie uderzył przodem pojazdu w drzewo. O odnalezieniu rozbitego w lesie samochodu, w którym znajduje się nieprzytomny kierowca policję zaalarmował pracownik nadleśnictwa. Dyżurny starogardzkiej komendy skierował na miejsce policjantów oraz powiadomił inne służby ratownicze. Na miejscu wypadku natychmiast podjęto czynności
reanimacyjne. Niestety 80-letni mieszkaniec gminy Osiek kierowca osobowej toyoty poniósł śmierć na miejscu. Prawdopodobną przyczyną wypadku mogło być zasłabnięcie mężczyzny.

st. sierż. Marcin Kunka Starogard Gd. dnia 16.04.2008r.
KPP Starogard Gd.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz