wtorek, 5 lutego 2013

"Prawo dżungli" w reżyserii Alicji Góreckiej. Zdjęcia

W dniach 4.02-08.02 w Ognisku Pracy Pozaszkolnej w Starogardzie odbywają się pokazy spektaklu zrealizowanego przez grupę teatralną "Przystanek: Teatr". Spektakl zatytułowany "Prawo dżungli" (scenariusz Izabeli Degórskiej "Humba Bumba Bang" na potrzeby grupy "Przystanek: Teatr" zaadaptowała Katarzyna Lotterhoff) w reżyserii Alicji Góreckiej, z muzyką Piotra Chrapkowskiego cieszy i zaskakuje uczestniczące w tym interaktywnym przedsięwzięciu dzieci. Przedstawieniu towarzyszą zajęcia teatralne o charakterze zabawowym prowadzone przez członków grupy OPP....
Działania, jakie realizuje grupa "Przystanek:Teatr", są efektem finalnym projektu teatralnego napisanego przez uczestników zajęć teatralnych Ogniska. Młodzież uzyskała 23 tys. zł na realizację projektu, który w ostatnich dniach oceniony został niezwykle wysoko przez komisję Międzynarodowej Agencji "Młodzieży w działaniu".
PREMIERA POPOŁUDNIOWA odbędzie się 9 marca o godz.17, OPP. Skład grupy "Przystanek: Teatr": Ewelina Igłowska, Katarzyna Lotterhoff, Wiktoria Pańcierzyńska, Natalia Osiak, Magdalena Stromska, Agata Berent, Julia Mokwa, Julia Lipke, Agnieszka Kamińska, Stanisław Szufrajda, Wiktoria Dąbrwska, Daniela Pawłowska.
ZDJĘCIA
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz