poniedziałek, 6 października 2014

ROZMOWA IHORA Z BOGIEM – nagradzany monodram w "Kuźni" - 10 października o godz. 19Elwira Pączek jako Laureatka Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego 10. Turnieju Teatrów Jednego Aktora SAM NA SCENIE, Słupsk 2014, została zakwalifikowana do 48. WROCŁAWSKICH SPOTKAŃ TEATRÓW JEDNEGO AKTORA w Wrocławiu , 18-21.10.2014.

Ten sukces przyniósł jej spektakl "Rozmowa Ihora z Bogiem", do którego wraz z Ireneuszem Ciecholewskim - reżyserem spektaklu napisała scenariusz. "Rozmowa Ihora z Bogiem" to fragment fascynującej opowieści zawartej w kresowym eposie "Ukraiński kochanek" autorstwa Stanisława Srokowskiego.

W trakcie spektaklu jesteśmy świadkami, jak żona tytułowego bohatera Ihora, Oksana, próbuje zmierzyć się z doświadczeniami, które dotknęły jej rodzinę. Opowiada o miłości do mężczyzny swego życia, o jego różnych wyobrażeniach Boga, o granicy posłuszeństwa Bogu, a tłem tej opowieści jest wielki głód na sowieckiej Ukrainie.Przed wyjazdem spektakl ten będzie prezentowany w Starogardzie 10 października o godz. 19 w Starogardzkim Centrum Kultury.

Można rezerwować miejsca! A jak rezerwować? SMS-em na nr 507-826-210 lub e-mailem na adres teatrkuzniabracka@tlen.pl, podając liczbę miejsc rezerwowanych i swój nick lub swoje imię albo hasło, dzięki któremu będziemy wiedzieli komu udzielić rezerwację. Bilety można odebrać w kasie teatru na 30 min. przed programem. Ceny biletów 10 zł oprócz wolontariuszy z Centrum Wolontariatu. Dla nich wstęp, jak zawsze - wolny, oraz 5 zł dla szkół.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz