poniedziałek, 6 października 2014

STAROGARD GDAŃSKI - XV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ SŁUŻB MUNDUROWYCHW piątek 26 odbył się Turniej Piłki Nożnej Służb Mundurowych, w czasie którego po raz XV do wspólnej rywalizacji sportowej stanęli funkcjonariusze aresztu śledczego, straży pożarnej, nadleśnictwa oraz policji. Pierwsze miejsce zajęła drużyna Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim.

Link do filmu https://drive.google.com/file/d/0BzPLUnj7U0d4RjZ3Q3FvRW9KSDA/view?usp=sharing

26 września br. na stadionie starogardzkiego OSIR-u odbył się turniej o puchar przechodni piłki nożnej służb mundurowych. Uczestniczyli w nim funkcjonariusze aresztu śledczego, straży pożarnej, nadleśnictwa oraz policji.

Kilka minut po godz. 9 gwizdek sędziego rozpoczął organizowane od 15 lat rozgrywki. Już w pierwszych minutach turnieju padły pierwsze gole. Rywalizacja drużyn była tak zacięta i wyrównana, a o wygranej zdecydowały punkty za zdobyte bramki. Królem strzelców został Andrzej Bigus, ze straży pożarnej, który strzelił 5 bramek. Statuetkę najlepszego bramkarza otrzymał Andrzej Otta ze starogardzkiej policji, który nie obronił tylko 2 bramek.

W końcowej klasyfikacji zespoły zajęły następujące miejsca:

I miejsce Komenda Powiatowa Policji w Starogardzie Gd.
II miejsce Areszt Śledczy w Starogardzie Gd.

III miejsce Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Starogardzie Gd.
IV miejsce Lasy Państwowe.

Rozgrywkom towarzyszyło wiele wrażeń i sportowych emocji.

st. asp. Marcin Kunka

Oficer Prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz