poniedziałek, 11 stycznia 2010

"ZŁOTA JESIEŃ" W SMĘTOWIE – aktywni seniorzy

Klub Seniora "Złota Jesień" zrzesza osoby starsze w wieku powyżej 50 lat. Na zajęcia integracyjne w GOKSiR Smętowo, głównie ze śpiewu, prowadzone przez doświadczonego i profesjonalnego instruktora Karola Kosik z Grudziądza uczęszcza ok. 15 osób. Spotkania są także znakomitą odskocznią od codziennych zmartwień, wymiany poglądów, rozmowy o rzeczach ważnych, a szczególnie wspólnego śmiechu, którego zwykle nie brakuje na zajęciach.

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji 7 stycznia zaprosił członków Klub Seniora na opłatkowe spotkanie noworoczne. Swoją obecnością zaszczyciła nas także pani Wójt Gminy Smętowo Zofia Kirszenstein, składając klubowiczom podziękowania za promocję gminy na całym polu kultury. Była to doskonała okazja do podsumowania roku ubiegłego, złożenia gratulacji za sukcesy na powiatowych konkursach, życząc wszystkim wiele zdrowia i optymizmu.

Wszystkich Seniorów z gminy Smętowo Graniczne, także tych niezdecydowanych zapraszamy na zajęcia Klubu "Złota jesień", które odbywają się w każdy wtorek i czwartek
w godzinach od 11.00 do 13.30.

(kn)

Zdjęcia: Jarosław Wrzałka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz