piątek, 8 stycznia 2010

"Kociewie na 4 kopyta" zaprasza na konferencję

Mijający rok na Kociewiu i w jego turystyce minął m.in. pod znakiem praktycznej realizacji nowatorskiego u nas przedsięwzięcia. Jeśli piesze wędrówki, przejażdżki rowerowe, a nawet spływy kajakowe można traktować jako rekreacyjną coraz bardziej codzienność, to hippika z pewnością jest wyjątkową formą aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE przy udziale Turystycznego Stowarzyszenia Gmin Kociewsko - Borowiackich "Bór" mają zaszczyt oraz przyjemność powiadomić o konferencji podsumowującej wspólną dotychczasową, ponad roczną pracę nad rozwojem, wzmocnieniem oraz promocją turystyki jeździeckiej na terenie Naszego Regionu. Realizowany od dłuższego czasu projekt pod nazwą "Kociewie na 4 kopyta" wkracza w nową fazę. Podsumowaniem ukończonego etapu, wszystkiego, co udało się zrealizować w terenie, Internecie oraz na kartach specjalistycznych publikacji, będzie wyjątkowe spotkanie.

18 stycznia, o godz. 11.00 w Pomorskiej Wyższej Szkole Polityki Społecznej i Gospodarczej w Starogardzie Gdańskim, przy ulicy Kościuszki 112 zbierze się grono złożone z blisko 40 przedstawicieli ośrodków jazdy konnej z całego Kociewia, włodarzy wszystkich gmin kociewskich, prezydentów i burmistrzów miast, starostów oraz władz dwóch województw: pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

LOT KOCIEWIE (główny koordynator przedsięwzięcia), SGK-B "Bór" (pomysłodawca) oraz partnerzy i eksperci zreferują historię "Kociewia na 4 kopyta", zaprezentują dotychczasowe efekty oraz najważniejsze plany na bliższą i dalszą przyszłość.

Wszyscy nie zaproszeni oficjalnie, a będący przyjaciółmi i sympatykami "Kociewia na 4 kopyta", mogą czuć się zaproszeni niniejszą informacją prasową.

W gronie pasjonatów jeździectwa i aktywnej, wyjątkowej turystyki kociewskiej będziemy mogli z zimowo-świątecznego popasu ruszyć wszyscy razem dalej!

Wszystkich szczegółowych informacji udziela oraz wiele materiałów informacyjno-reklamowych przekaże:

Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej

Ul. 30 Stycznia 4

83-110 Tczew

tel. 058 531 37 41

info@kociewie.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz