czwartek, 7 stycznia 2010

XVIII finał WOŚP w Pinczynie

Po raz kolejny 10 stycznia 2010r. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Zespole Kształcenia i Wychowania w Pinczynie. Podczas tegorocznego XVIII finału kwestować będzie 15 wolontariuszy.

Zaczynamy od kwesty ulicznej od godziny 8.00 - 12.00. O godziny 16.00 do 19.00 przenosimy się do szkoły, w której tradycyjnie będą dobywały się imprezy towarzyszące, podczas których będziemy zbierać pieniądze na WOŚP, która w tym roku gra dla dzieci z chorobami onkologicznymi.

W tym roku XVIII finał WOŚP w szkole w Pinczynie będzie przebiegał na sportowo, tzn. uczniowie zaprezentują swoje umiejętności gimnastyczno-sportowe poczynając od najmłodszych klas szkoły podstawowej, a kończąc na klasach gimnazjalnych. Uczniowie ci wystąpią w pokazach gimnastycznych, akrobatycznych i tanecznych z przyborami.

Dodatkowo uczniowie klasy III b PSP, wystąpią w przedstawieniu o tematyce świątecznej, które przygotowały wraz ze swoimi nauczycielami.

Po występach uczniów rozpoczynamy losowanie nagród w Loterii Fantowej, w której losujemy: m.in. bony towarowe do wykorzystania w sklepach spożywczych na terenie Pinczyna i Zblewa oraz Centrum Zaopatrzenia Rolnictwa w Zblewie, zaproszenia do salonów fryzjerskich na strzyżenia, zaproszenia na pizzę, karnet do solarium oraz wiele innych nagród rzeczowych.

Kolejnym punktem tegorocznego XVIII finału WOŚP będzie licytacja piłek z autografami polskich siatkarzy m.in. M. Wlazły, B. Kurka, P. Gacka, D. Plińskiego i innych, piłek z autografami koszykarzy Polpharmy, dresy zawodników Polpharmy, gadżety WOŚP; koszulki, kubki i inne, kosza wędlin z masarni Herold, kalendarze i wiele innych przedmiotów.

Ostatnim punktem programu będzie odśpiewanie przez chór szkolny hymnu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pt. "Serce sercu".


Ewa Niemczyk

Przebieg XVIII finału WOŚP

16.00 - rozpoczęcie XVIII finału WOŚP

16.10 - przedstawienie klas I-III - "Śpiący Mikołaje"

16.40 - muzyka

16. 45 - Pokaz z obręczami

16.55 - muzyka

17.00 - Pokaz muzyczno-gimnastyczny - "Piraci"

17.10 - pokaz taneczny dziewcząt z kl. IIb Gim.

17.15 - muzyka

17.20 - pokaz gimnastyczny

17.25 - pokaz gimnastyczny z piłkami

17.30 - muzyka

17.40 - pokaz gimnastyczny - "Piramidy"

17.50 - pokaz gimnastyczny ze skakankami

17.55 - pokaz gimnastyczny - "Piraci II"

18.00 - loteria fantowa - losowanie głównych nagród

18.30 - licytacja

19.00 - piosenka finałowa


Bar Fast - Food - sala nr 11 - wychowawcy klas. I-III PG

Bar "Caffe" - świetlica szkolna - wychowawcy kl. IV-VI

Kiermasz - dolny korytarz - wychowawcy I-III PSP

Wystawa historyczna

Loteria fantowa - łącznik przy sali gimnastycznej

LicytacjaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz