niedziela, 17 stycznia 2010

Skarszewy. Spotkanie biznesmenów z władzami samorządowymi

Oni współtworzą naszą rzeczywistość

14 stycznia br. Członkowie Skarszewskiego Klubu Biznesu spotkali się w Urzędzie Miejskim z burmistrzami Skarszew Dariuszem Skalskim i Zygmuntem Wieckim.


Wiadomo, że jeśli w społeczności lokalnej nie istnieje sektor prężnie rozwijającego się biznesu, to może to oznaczać jedynie spowolnienie ogólnego rozwoju regionu. Dlatego tego typu spotkania są niezmiernie ważne nie tylko z punktu widzenia styku polityki i biznesu, ale także dla samych mieszkańców. Sensowne, zdrowe porozumienie na linii samorząd - biznes zawsze przynosi korzyści społeczności. Rozwój firm to tworzenie nowych miejsc pracy, co za tym idzie podnoszenie poziomu zamożności mieszkańców, poprawa estetyki otoczenia, itp. Firma niby lokalna - a efekty jak najbardziej globalne. Na spotkaniu omawiano Studium Zagospodarowania Przestrzennego uchwalonego niedawno, po długoletniej przerwie w pracach nad tym dokumentem, dla gminy Skarszewy. Burmistrzowie i biznesmeni poświęcili także wiele uwagi najważniejszym inwestycjom planowanym na terenie miasta i gminy. Od inwestycyjnych propozycji i rozwiązań zależy często prężny i niezakłócony rozwój biznesu.

W spotkaniu wzięli udział: Henryk Armatowski, firma "Hammond", Kazimierz Dawicki, firma KAZ, Gerard Grosz, GS SCH Skarszewy, Jerzy Suchomski, firma "Met - Lak", Zbigniew Ciecholewski, firma "Ciecholewski - Wentylacje".

SIUM


Od lewej Burmistrz Skarszew Dariusz Skalski, Prezes Firmy Ciecholewski - Wentylacje Zbigniew Ciecholewski, Prezes GS "SCh" Gerard Grosz, właściciel Firmy HAMOND Henryk Armatowski, Dyrektor SHU KAZ Kazimierz Dawicki, właściciel Firmy MET - LAK Jerzy Suchomski.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz