środa, 2 marca 2011

Kuźnia. "Z kobietą w tle" 4.03. KONCERT A. WYSZKONI w kwietniu

Poprzedni program "Wpadnij do nas na www.teatr.stg.pl" pokazał, że widownia, mimo upływu czasu, nadal nas lubi, bo kolejny raz graliśmy przy pełnej sali. Wieczór ten jak zawsze był inny od poprzednich, bo oprócz promocji nasze strony internetowej, zawarliśmy w nim wyłącznie naszą twórczość. Śpiewaliśmy więc wiersze, do których muzykę napisał Radek Ciecholewski i Szymon Brucki, czytał swoje wiersze Mateusz Brucki, dlatego też z wielką przyjemnością zapraszamy na najbliższy program...

04.03. w piątek godz.19.00 nowy program w Kuźni "Z kobietą w tle" W przeddzień święta kobiet. Trudno spodziewać się innego tematu głównego naszego spotkania scenicznego. A więc kobieta, ten puch marny, będzie królować w poezji, w naszym śpiewaniu i figlach scenicznych. Będą śpiewać nowi członkowie zespołu przy akompaniamencie 2 gitar i klawiszy Michała Krzemińskiego.

Ponownie gramy w małej sali, będzie intymnie, ciasno i mało miejsc... więc prośba - rezerwujcie miejsca, by mieć pewność wejścia na program, może zabraknąć miejsc nawet po "sprasowaniu publiczności". A jak rezerwować miejsce? Smsem na nr 507-826-210 lub e-mailem na adres teatrkuzniabracka@tlen.pl, podając liczbę miejsc rezerwowanych i swój nick lub swoje imię albo hasło, dzięki któremu będziemy wiedzieli, komu udzielić rezerwację. Bilety można odebrać w kasie teatru na 30 min przed programem.Ceny biletów stanowczo za niskie - 7 zł ulgowe dla stałych widzów i ich zaproszonych gości, uczniów, emerytów; 10 zł dla reszty widzów oprócz wolontariuszy z Centrum Wolontariatu. Dla nich wstęp, jak zawsze - wolny.


KONCERT ANI WYSZKONI

Szanowni Państwo,

Zapraszamy wszystkich pracowników na jedyny i niepowtarzalny koncert Ani Wyszkoni w Starogardzie Gdańskim .

Dodatkową atrakcją będzie występ Zydeco Flow .

To koncert na najwyższym poziomie artystycznym.

Gwarantujemy świetną zabawę i znakomite show!

Koncert odbędzie się 08.04.2011 w starogardzkiej hali widowiskowo-sportowej o godzinie 19.00.

Cena biletu :

do 10.03.2011 35 zł, ulgowy do 12 lat 30 zł

od 11.03.2011 40 zł, ulgowy do 12 lat 35 zł .

Z powodu ograniczonej liczby miejsc, prosimy o wcześniejsze rezerwacje biletów pod numerem telefonu 604 136 371

lub pod adresem mailowym : impresariat@wena-grudziadz.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz