niedziela, 6 marca 2011

Pamiątka z Dnia Babci i Dziadka

W Zespole Szkół Publicznych 23 stycznia był dniem szczególnym. Do szkoły zaproszono babcie i dziadków z całej gminy. Z okazji ich święta uczniowie przygotowali godzinny program artystyczny, którym podziękowali babciom i dziadkom za miłość, troskę i opiekę, a przede wszystkim za wielkie, kochające serca.Spotkanie i występy przygotowały nauczycielki Elżbieta Rupniewska i Mariola Fiałkowska. Panie znalazły też sponsora, który ufundował słodki poczęstunek.

- Były i wiersze i piosenki. Uroczystość poprzedziły Jasełka, które jeszcze bardziej ją uświetniły - wspomina dyrektor szkoły Gabriela Lipke. - Po raz pierwszy życzenia babciom i dziadkom złożył nasz nowo wybrany wójt Sylwester Patrzykąt. Pan wójt, wraz z małżonką, życzył wszystkim babciom i dziadkom zdrowia i wszelkiej pomyślności.


Największą przyjemność babciom i dziadkom sprawiły drobne upominki wykonane przez ich wnuki. Dzieci samodzielnie zrobiły świąteczne bombki z kordonka i baloniki w kształcie serca.

- Takie rodzinne spotkania ze wspaniałą atmosferą budują więzi między mieszkańcami, szkołą, władzą, pozwalają na miłe spędzenie czasu i bliższe poznanie się - podkreśla pani dyrektor Lipke.

(gl,r)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz