czwartek, 18 października 2012

Widowiskowe zawody konne w Kwiekach. Super zdjęcia!

Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych zaprasza na widowiskowe, ostatnie w tym roku, zawody konne w Kwiekach koło Czerska. 20 i 21 października br. rozegrane zostaną zawody WKKW, czyli Wszechstronny Konkurs Konia Wierzchowego - konie będą więc tańczyły, skakały przez przeszkody, a także pokonywały widowiskową trasę terenową. Serdecznie zapraszamy, by kibicować ponad 60 zawodnikom z całego województwa.

Ten jeden z najpiękniejszych sportów uczy nie tylko uprawiania sportu, ale uczy także niezwykłej cierpliwości, współpracy z trudnym partnerem, troski i empatii. Kaszubskie Stowarzyszenie Promowania Sportów Konnych, z siedzibą w Kwiekach koło Czerska od lat stara się promować sport i wypoczynek na świeżym powietrzu, dobre spędzanie czasu dla najmłodszych. Bardzo liczymy, że pomożecie nam Państwo w tej misji.

Oczywiście wstęp na zawody jest bezpłatny! Grupy zorganizowane prosimy o kontakt (redakcja@sportykonne.pl). Postaramy się przygotować dla Państwa prelegenta, który oprowadzi dzieci po ośrodku, opowie o sportach konnych, koniach, treningach i zawodach. By zilustrować widowiskowość - przesyłamy zdjęcia z ostatnich zawodów WKKW. Więcej informacji i zdjęć znajduje się na stronie www.sportykonne.plProgram Sobota: ujeżdżenie: 7:50-12:50 (polecamy ew. ostatnią godzinę ujeżdżenia, bo cały program może być dla najmłodszych nieco nużący)
skoki przez przeszkody: 15:10-17:15 Niedziela
trasa crossu: 10:00-13:50 (tego przegapić nie można!). Pozdrawiamy serdecznie!
Zespół Portalu SportyKonne.pl
----------------------------------------------
Kaszubskie Stowarzyszenie
Promowania Sportów Konnych

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz