środa, 13 maja 2009

LLKS na osieckich przełajach

Tegoroczny udział w VI biegach św. Floriana w Osieku możemy zaliczyć do udanych. Przy słonecznej pogodzie prawie 50 osobowa grupa uczniów ze szkół podstawowych
z Kopytkowa i Smętowa oraz smętowskiego gimnazjum walczyła na osieckich trasach biegów przełajowych.

Zawodnicy LLKSu wywalczyli łącznie 6 miejsc medalowych. Wszystkim zawodnikom należą się duże gratulacje za waleczność na trasie. Najlepiej zaprezentowali się: Dagmara Openkowska - II m-ce w kat. Kl. V-VI na dystansie 600m. W tej samej kategorii Daria Kufta zajęła trzecią lokatę. W klasach gimnazjalnych za Dominikiem Czaja z UKS Osieczna na metę, jako drugi przybiegł Filip Siuda. Tomasz Kotowski w tym samym biegu na dystansie 1600m był trzeci. W biegu chłopców szkół podstawowych Przemysław Wawrzonkowski z kl. V, rywalizując z kolegami z klas VI zajął najniższe miejsce na podium. Zwyciężczynią biegu dziewcząt na dystansie 400m w ładnym stylu została Joanna Wichert w Bobrowca.

Gratulacje dla medalistów i pozostałych zawodników i zawodniczek, którzy ukończyli swoje biegi.

Składamy podziękowania nauczycielom wychowania fizycznego: p. Annie Krześniak z PSP w Kopytkowie oraz p. Piotrowi Gniewkowskiemu z PSP w Smętowie, za pomoc przy opiece uczniów oraz gratulacja za wyniki ich podopiecznych.