środa, 6 maja 2009

Policja poszukuje właściciela misiast. sierż. Marcin Kunka Starogard Gd. dnia 05.05.2009r.
Oficer Prasowy
KPP Starogard Gd.
Starogard Gdański - policja poszukuje właściciela misia i pięciu reklamówek


Pod koniec kwietnia br. policjanci ze Starogardu Gdańskiego zabezpieczyli maskotkę i pięć siatek firmowej odzieży o łącznej wartości prawie 1400 zł. O nietypowym znalezisku poinformował jeden z mieszkańców, który znalazł rzeczy na klatce schodowej przy drzwiach swojego mieszkania.

Policjanci ze starogardzkiej komendy poszukują właściciela misia i pięciu reklamówek z konfekcją damską, męską i dziecięcą, które zabezpieczone zostały pod koniec kwietnia br. na ul. Hallera.
O nietypowym znalezisku poinformował 80-letni mężczyzna, który znalazł te rzeczy przy drzwiach wejściowych swojego mieszkania. Znajdująca się w reklamówkach odzież była nowa i zaopatrzona w metki.
Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze ustalili sklep, z którego
pochodziły zabezpieczone rzeczy. Podczas rozmowy z ekspedientką okazało się, że 26 kwietnia br. towar ten został zakupiony za 1400 zł przez mężczyznę w wieku około 30 lat. Po uiszczeniu zapłaty kupujący wyszedł ze sklepu i poszedł w kierunku ulicy Gdańskiej.
W celu odbioru odnalezionych rzeczy ich właściciel proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 058 737-03-27 lub 058 737-02-22

st. sierż. Marcin Kunka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz