środa, 6 maja 2009

XIV Wojewódzkie Biegi Przełajowe "Szlakami Jana z Jani"

Zapraszam wszystkich Państwa do uczestnictwa w kolejnej edycji XIV Wojewódzkich Biegów Przełajowych "Szlakami Jana z Jani", który odbędzie się 16 maja na terenie wsi Kościelna Jania o godz. 11.00. Przygotowaliśmy aż 17 kategorii, od najmłodszych Krasnali po weteranów. Na dystansie 400m odbędzie się bieg dla osób niepełnosprawnych. Wśród wszystkich uczestników zostanie rozlosowany rower górski ufundowany przez Wójta Gminy Smętowo Gr. Dla kibiców i zawodników serwować będziemy smaczną grochówkę.

Zwracam się również z prośbą o rozpowszechnienie tej informacji i promocji imprezy wśród Państwa znajomych, nauczycieli, trenerów i animatorów aktywności fizycznej w miejscowych środowiskach. Dzięki Waszej współpracy wszyscy będziemy mogli być świadkami wspaniałego sportowego widowiska.

Do zobaczenia na biegowej trasie, chociażby w biegu VIPów...

ze sportowym pozdrowieniem

Karol Nowakowski
www.goksirsmetowo.pl

(58) 561-90-97
512-339-315
Biegowa uczta w gminie Smętowo!


Zapraszamy wszystkich biegaczy do Kościelnej Jani w gminie Smętowo Graniczne na XIV edycję Wojewódzkich Biegów Przełajowych "Szlakami Jana z Jani". Bieg upamiętnia bohaterskie wyczyny naszego pierwszego wojewody pomorskiego.

Podobnie jak w roku ubiegłym organizatorzy przygotowali wspaniałe nagrody dla sześciu pierwszych zawodników w aż 17 kategoriach!!! W kat. OPEN mężczyzn (5 km) i kobiet (3 km) medalistów przewidziane są nagrody pieniężne. Wśród wszystkich startujących rozlosujemy wspaniały rower górski i mnóstwo innych atrakcyjnych nagród.

Start pierwszego biegu o godz. 11.15.

Dla każdego zawodnika amatora i nie tylko naszą propozycję trzeba obowiązkowo uwzględnić w swoim kalendarzu startów!

Po raz drugi rozegrany zostanie bieg VIPów na dystansie 400m, w którym mogą wystartować burmistrzowie, wójtowie, pracownicy urzędów, dyrektorzy szkół, firm, jednostek samorządu terytorialnego, nauczyciele oraz trenerzy. Zachęcamy więc wszystkich Vipów do promocji zdrowego stylu życia poprzez udział w tej masowej akcji.

16 maj (sobota) godz. 11.00 stadion Kościelna Jania, biuro zawodów czynne od godz. 9.00
w byłej szkole podstawowej. Zgłoszenia grupowe najpóźniej do dnia 14 maja na meila: biuro@goksirsmetowo.pl bądź telefonicznie 512-339-315 oraz (58) 561-90-97.

Zapraszamy!!!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz