sobota, 13 czerwca 2009

Firany. Pokój dzienny lub dziecięcy. "Komoda Aniołka"
Nadchodzą najpiękniejsze święta, które przeżywać chcemy jak najwspanialej. Spotkania rodzinne i w gronie znajomych będę jeszcze weselsze, bardziej kolorowe i świecące, jeżeli skorzystacie Państwo z bogatej oferty dekoracji świątecznych w "Domenie". Błyszczące koniki, pawie, aniołki, elfy wiele innych błyskotek mrugających do nas zachęcają do ich kupna.

Aby zaskoczyć najbliższych niepowtarzalnym upominkiem pod choinkę, wystarczy odwiedzić salon "Domeny" w Starogardzie Gdańskim i wybrać gotowy lub zamówić według własnego gustu upominkowy kosz, haft na ręcznikach (duży wybór), pościeli, poduszce, piękną ceramikę, obrazy, kwiaty itp. Wszystko pięknie zapakowane z dodatkiem świątecznych ozdób.

Wprowadzona również została kolekcja cudnych aniołów, wykonanych w renomowanych pracowniach przez polskich artystów. Anioły te posiadają certyfikaty niepowtarzalności. Dodatkowo upominki rękodzielnicze z naturalnych tkanin, np. serwety, aniołki, koty, woreczki z lawendą, chlebaczki itp. zaspokoją klientów o upodobaniach ekologicznych i nie tylko. Ten bardzo wdzięczny temat będzie w najbliższym czasie rozwijany.
Firma zaprasza do kącika "KOMODA ANIOŁKA". Stylowo udekorowane okna z tkanin o najnowszych trendach uszyte w tym salonie i gustownie dobrane dodatki zadowolą każdego klienta nie tylko w okresie świątecznym.

Grudzień 2013


Pokój dzienny lub dziecięcy

A oto kilka wzorów firan do pokoju dziennego lub dziecięcego, jakie można "wyłowić" wśród wielu, wielu innych firan w sklepie "Domena" w Tczewie.Firana z organtyny szyta w skos i wykończona u dołu i przy taśmie lamówką.

Firana szyta w skos z zakładanym bokiem z organtyny i lambrekin z tafty wykończona lamówką. Wzór można wykorzystać również w kuchni.Pani Ola i Marzena polecają ten wzór w ciepłych kolorach do pokoju wypoczynkowego jak i dla dziecka.


Lambrekin w modnych fioletach z organtyny i kreszu wykończony lamówką.


Duża mereżka z fantazyjnie upinanymi bokami kulką w kolorze lamówki. Firana "deszczyk" z doszywaną gipiurką po skosie.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE O FIRMIE - PRZEJDŹ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz