wtorek, 16 czerwca 2009

Komunikat Policji


Krzyżyński Czesław
s. Leona
ur. 20.07.1956r. Nowy Dwór Gdański
zam. Starogard GdańskiPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują Czesława Krzyżyńskiego, 52-letniego mieszkańca Starogardu, który 07 czerwca 2009 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił.

Rysopis: wzrost ok. 175cm, średnia budowa ciała, waga ok. 80 kg, twarz owalna, włosy krótkie szpakowate, uszy normalne, nos średni prostolinijny. Zaginiony mężczyzna ma bliznę pooperacyjną na brzuchu.

Ubiór:W dniu zaginięcia ubrany był w czarną bluzę dresową rozpinaną na zamek, kremową czapkę z daszkiem, jasne spodnie materiałowe z wieloma kieszeniami i czarne półbuty.

Z miejsca zamieszkania wyjechał rowerem tzw. kolarzówką koloru jasnego z chromowanymi błotnikami oraz kierownicą kolarską skierowaną ku dołowi. Miał przy sobie torbę skórzaną koloru brązowego.

Zwracamy się z apelem do osób, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat miejsca pobytu zaginionego. Prosimy o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu - 058 737-02-22, bezpośredni numer telefonu do Zespołu ds. Poszukiwań KPP w Starogardzie Gdańskim 058 737-03-55 lub z najbliższą jednostką policji telefony alarmowe 112 lub 997.


st. sierż. Marcin Kunka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz