poniedziałek, 15 czerwca 2009

Twardy Dół po renowacji. Perła Kociewia znowu rozbłysła

Twardy Dół - niegdyś słynny ośrodek szkoleniowo-wypoczynkowy Eltoru, zwany nie bez racji perłą Kociewia, znowu mieni się pełnym blaskiem. Przez rok, po zmianie właściciela, zaszły tu ogromne zmiany. W sobotę - 13.06.2009 r. - odbyło się uroczyste otwarcie ośrodka.

FOTORELACJAPaństwo Szwarc przy budynku recepcji przyjmują życzenia, gratulacje i kwiaty od gości.To tylko część zgromadzonych przed hotelowcem gości. M.in. starosta Leszek Burczyk i wójt Krzysztof TrawickiMariusz szwarc. Kilka słów o "renowacji" twardego Dołu.Małe zamieszanie przed momentem poświęcenia. Wójt Trawicki pomaga księdzu Adamowi z parafii Borzechowo przy garderobie. Ten polityk i showman wie co i jak, bo był przecież ministrantem.


Moment poświęcenia ośrodka. Żeby się dobrze działo, co w tego typu inwestycjach ściśle wiąże się z dobrą pogodą.Zwiedzanie domków. Po liftingu wnętrza wyglądają ok. Nowa boazeria, nowe podłogi, telewizory, łazienki nawet z prysznicami, kuchenki i wygodne łóżka na górze (sprawdzone).Stare nowe domki. Wszystko zostało tu pokryte nowym gontem przez... oczywiście górali. Nasi, co tu gadać, tak nie umieją.W środku hotelowca. Nadjechał tort.Teraz państwo Szwarc zaczynają go dzielić.Chwila oczekiwania (jeszcze życzenia) i degustować czas zacząć.Trudno tu robić zdjęcia obiektów, bo zasłaniają wysokie sosny. Ale widać spore zmiany. Gontem przykryto również hotelowiec, wcześniej była blachodachówka. Styl ośrodka? Oczywiście kocie... - przepraszamy - góralski.

O TYM WSPANIAŁYM OŚRODKU I RÓWNIE WSPANIAŁYM JEZIORZE NIEDACKIM CZYTAJ TUBrak komentarzy:

Prześlij komentarz