wtorek, 13 maja 2014

CZARNA WODA. TRAGICZNY WYPADEK DROGOWY NA BERLINCEDwie osoby zginęły, a trzy trafiły do szpitala w wyniku zderzenia osobowego volkswagena z fiatem ducato. Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 17:00 na drodze krajowej nr 22 w pobliżu miejscowości Czarna Woda.

Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, zabezpieczyli ślady, wykonali oględziny oraz sporządzili dokumentację fotograficzną. Na podstawie zebranych materiałów mundurowi szczegółowo wyjaśnią okoliczności tego wypadku.

Policjanci z Kalisk wyjaśniają przyczyny tragicznego w skutkach wypadku drogowego, który wydarzył się wczoraj przed godziną 17:00 na drodze krajowej nr 22 w pobliżu miejscowości Czarna Woda.


Dyżurny, który otrzymał zgłoszenie w tej sprawie natychmiast skierował na miejsce funkcjonariuszy z Kalisk, patrol starogardzkiej drogówki oraz policyjnego technika. Mundurowi zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną i zabezpieczył ślady ujawnione na miejscu zdarzenia.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy do wypadku doszło na prostym odcinku drogi, gdy kierowca osobowego volkswagena z nieustalonej do tej pory przyczyny stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi, gdzie uderzył prawą stroną w nadjeżdżającego z przeciwnego kierunku fiata ducato.


Obrażenia jakich doznał 53-letni kierowca golfa oraz jego 42-letni pasażer okazały się śmiertelne. 20-latek kierujący fiatem oraz jego 2 pasażerów zostali przewiezieni do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca samochodu dostawczego był trzeźwy.

Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana. W miarę usuwania skutków tego tragicznego wypadku policjanci wprowadzili ruch wahadłowy. Infrastruktura drogowa w tym rejonie uniemożliwiła wytyczenie objazdów.

asp. Marcin Kunka
Oficer Prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz