środa, 21 maja 2014

ZENON NIEMCZYK PISZE O PZW PINCZYN I ZAPRASZA NA FESTYN WĘDKARSKIWędkowanie przyjemną formą spędzania czasu wolnego! - pisze Zenon Niemczyk i zaprasza na Festyn Wędkarski
W dniach 10-11 maja 2014r. członkowie koła nr 64 Polskiego Związku Wędkarskiego w Pinczynie brali udział w XX Okręgowej Olimpiadzie Młodzieży Wędkarskiej PZW w Gdańsku - Świbnie.

Koło nr 64 PZW Pinczyn reprezentowała drużyna: młodsza, w skład której wchodzili: Wojciech Jastrzębski, Kacper Niemczyk i Damian Brzoskowski. Chłopcy zajęli II miejsce w swojej kategorii wiekowej. Opiekunem tej grupy był Zenon Niemczyk. Grupa starsza w składzie: Szymon Reszka, Przemysław Świeczkowski i Dominik Gierszewski zajęła I miejsce. Opiekunem tej grupy był Andrzej Połom.
Kolejnym wydarzeniem w życiu koła PZW Pinczyn była organizacja w dniu 18 maja nad jeziorem w Starym Lesie spławikowych zawodów wędkarskich o mistrzostwo koła.
W zawodach uczestniczyło 5. członków koła w kategorii młodzieżowej oraz 26. wędkarzy w grupie seniorskiej. Zawody rozpoczęły się o godz. 6 i trwały - dla grupy młodszej do godz. 10, natomiast starsi wędkarze łowili ryby do godz. 11.
Zwycięzcą w grupie seniorskiej został Jerzy Urban, kolejne miejsca zajęli: Szczepan Karpiński i Marcin Tomana. Natomiast w kategorii młodzieżowej I miejsce zajął Dariusz Szymański oraz kolejno: Przemysław Świeczkowski i Szymon Reszka.
Zawody zakończyły się rozdaniem nagród oraz wspólnym ogniskiem.

Zdjęcia z zawodów w Starym LesieZdjęcia z olimpiady w Świbnie


Zaproszenie na Festyn Wędkarski


Zarząd Koła Polskiego Związku Wędkarskiego nr 64 w Pinczynie
i Wójt Gminy Zblewo p. Krzysztof Trawicki
zapraszają 1 czerwca 2014r. od godz. 8.00
na Festyn Wędkarski z okazji Dnia Dziecka nad jeziorem w Starym Lesie.

W programie:

Zawody wędkarskie od godz. 8.30 - 10.00 (strój i obuwie wędkarskie).
Zawody sprawnościowe (obuwie sportowe).
Upominki dla uczestników.
Ognisko i pieczenie kiełbasek.
Serdecznie zapraszamy dzieci w wieku 10-15 lat
wraz z rodzicami lub opiekunami.
Dojazd we własnym zakresie.

Zarząd Koła PZW Pinczyn

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz