środa, 14 maja 2014

ZDUNY. TRAGICZNA SERIA TRWA. ŚMIERTELNY WYPADEK NA BERLINCEDo tragicznego w skutkach wypadku drogowego doszło wczoraj po południu na drodze nr 22 w pobliżu miejscowości Zduny. W wyniku zderzenia osobowego suzuki z bmw zginęła jedna osoba. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.Do wypadku doszło około godziny 14 na drodze krajowej nr 22 w rejonie skrzyżowania z drogą prowadzącą do miejscowości Zduny. Dyżurny, który otrzymał zgłoszenie natychmiast skierował w ten rejon motocyklowy patrol drogówki.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu funkcjonariuszy wynika, że 74-letni kierowca osobowego suzuki wyjeżdżając z drogi podporządkowanej zderzył się z jadącym od strony Starogardu Gdańskiego bmw. Obrażenia, jakich doznał mężczyzna, okazały się śmiertelne.
Badanie alkomatem wykazało, że drugi uczestnik wypadku był trzeźwy. Zarówno 25-letni kierowca jak i pasażer bmw nie wymagali udzielenia pomocy lekarskiej.Droga w miejscu, gdzie doszło do wypadku była całkowicie zablokowana. Policjanci wprowadzili na tym odcinku ruch wahadłowy. Na miejsce przybył prokurator oraz policyjny technik, który zabezpieczył ujawnione na miejscu zdarzenia ślady i wykonał stosowną
dokumentację.Obecnie policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tego wypadku.

asp. Marcin Kunka
Oficer Prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz