wtorek, 30 marca 2010

Kociewie na 4 kopyta na przednówku

Kociewie na 4 kopyta na przednówku


Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE od początku roku nadal krok po kroku, "stęp po stępie" stara się stworzyć wyjątkowy w Naszym Regionie profesjonalny produkt turystyki aktywnej. Po styczniowej starogardzkiej konferencji podsumowującej rok pracy, przyszedł czas na pierwsze, przedsezonowe spotkanie robocze Kociewia na 4 Kopyta.
26 marca, w piątkowe przedpołudnie wszyscy zjechali się do Kręgskiego Młyna pod Starogardem Gdańskim. Nad Wierzycą, u Pana Zdzisława Drężka (jednego z jeździeckiej braci), LOT KOCIEWIE przedstawiła swoje już w 100 % pewne działania na najbliższe miesiące.

"Kociewie na 4 kopyta" zostało docenione i odpowiednio wycenione przez Ministerstwo Sportu i Turystyki. Z ministerialnego konkursu grantowego LOT KOCIEWIE pozyskała fundusze na oznakowanie dalszych fragmentów tras oraz niemieckojęzyczną promocję całości projektu w Internecie i w publikacjach wydawniczych. Ponad 30 tysięcy złotych zostanie zainwestowanych w "K4K" - to nie podlegało dyskusji.

Pozostałe punkty harmonogramu spotkania były już propozycjami biura Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE, skierowanymi do współpracujących partnerów. Wynikiem prezentacji, rozmów dyskusji są kolejne pomysły polepszające m.in. rozpoznawalność "Kociewia Końskiego" wśród gości, turystów, klientów. Możliwe, że już niebawem nad naszymi padokami i stajniami zaczną powiewać sporych rozmiarów flagi
z logiem "Kociewia na 4 kopyta" - projekty są stworzone, wstępna wycena także, zatem czas na ostateczne decyzje. Starania zmierzające ku integracji projektu, dotyczącą także zakupu jednakowych stojaków wystawienniczych, na których prezentowałyby się wydane przez LOT KOCIEWIE katalogi turystyki jeździeckiej oraz mapki z naniesionymi szlakami
oraz pełną bazą teleadresową.

Odrobina marketingu na europejski rynek zachodni to tylko zwiastun. LOT KOCIEWIE wyznaje zasadę, iż nie sposób prawdziwie zapraszać gości, turystów, klientów, jeśli sami siebie dobrze nie znamy. Najważniejszą decyzją piątku w Kręgskim Młynie jest wybrana data 23-24 czerwca. W tych dniach, z wewnętrzną promocją "Kociewia na 4 kopyta", przejedzie przez Nasz Region rajd koński LOT KOCIEWIE i Kociewskich Koniarzy.

O jego szczegółach cała grupa będzie finalnie dyskutować ponownie - tym razem 18 maja w Dunajkach u Pani Łucji Neugebauer.


Wszystkich detalicznych informacji dotyczących "Kociewia na 4 kopyta" udzieli oraz wiele materiałów reklamowych przekaże:


Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej

ul. 30 Stycznia 4

83-110 Tczew

tel. 58 531 37 41

info@kociewie.eu

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz