środa, 3 marca 2010

Z Policji - Komunikat o zaginionym. Narkotyki

STAROGARD GD. - KOMUNIKAT O ZAGINIONYMIreneusz CZERWIŃSKI
s. Jana
ur. 28.06.1977r.
zam. Mirotki gm. SkórczPolicjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują zaginionego Ireneusza CZERWIŃSKIEGO lat 29, który w dniu 13 stycznia 2010 roku wyszedł z domu i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis: wzrost 185 cm, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, oczy zielone, twarz pociągła, uszy średnie, nos średni, widoczne braki w uzębieniu.

Ubrany był w czarną puchową kurtkę z napisami na plecach, spodnie jeansowe, buty typu traper koloru czarnego, niebieska koszula w drobną kratę.


Wszelkie informacje, mogące przyczynić się do ustalenia miejsca pobytu zaginionego, prosimy kierować bezpośrednio do Zespołu Poszukiwań Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim, tel. (058) 737-03-55 lub dyżurnego starogardzkiej komendy Policji (058) 737-02-22 bądź najbliższej jednostki Policji 997.
17- LATEK Z NARKOTYKAMI


Wczoraj wieczorem kryminalni ze starogardzkiej komendy zatrzymali 17-letniego starogardzianina, który miał przy sobie marihuanę. Trafił do policyjnego aresztu. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


Wczoraj po godz. 18.00 starogardzcy policjanci wylegitymowali przy ul. Pelplińskiej dwóch młodych mężczyzn, z których jeden podczas rozmowy przejawiał szczególne zdenerwowanie. Jak się okazało, przyczyną tego było posiadanie przez niego narkotyków. W kieszeni spodni miał woreczek strunowy z zawartością marihuany. Zabezpieczono 1,2 g narkotyku. 17-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Policjanci sprawdzają teraz źródło pochodzenia narkotyków oraz czy zatrzymany już wcześniej popełniał przestępstwa. 17-latek był już wcześniej notowany, jako nieletni niejednokrotnie popełniał czyny karalne.

Teraz odpowie za posiadanie środka odurzającego, za co grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.


sierż. sztab. Angelika Kreft
Zespół Prasowy
KPP Starogard GdańskiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz