wtorek, 3 czerwca 2014

IWONA LOROCH zaprasza na koncert charytatwyny 8.06

Pinczyn, 26.05.2014r.


Szanowni Państwo!


Władysław Loranc, polski dziennikarz, powiedział kiedyś "Nawet skromna pomoc jest zawsze lepsza od wielkiego współczucia". Z tym zdaniem nie można się nie zgodzić. Tym bardziej, że wokół nas jest tyle cierpienia, bólu… Nie zawsze to dostrzegamy, ale kiedy cierpi dziecko, zwykle wyciągamy pomocną dłoń…

Cierpienie dzieci nas wzrusza. Kiedy dotyka nas bezpośrednio, zadajemy pytanie: Dlaczego nas to spotyka? Mimo że zostaje ono bez odpowiedzi, zmusza do działania. Sprawia, że jesteśmy w stanie przenosić góry, otwierać drzwi, które w naszym mniemaniu były dotychczas nie do otworzenia.

Dzisiaj my, społeczność szkoły w Pinczynie, wyciągamy pomocną dłoń do podopiecznych gdańskiej "Fundacji z Pompą", opiekującą się dziećmi chorymi na białaczkę. Chcemy pomóc zebrać pieniądze na nowe pompy infuzyjne i kardiomonitory potrzebne pacjentom oddziału Hematologii Dziecięcej gdańskiego UCK.

Dlatego też organizujemy 8 czerwca w godzinach od 14 do 18 koncert charytatywny "Serce dla Fundacji z Pompą". Liczymy, że Państwo nie przejdą obojętnie wobec cierpienia chorych dzieci i przyjmą nasze zaproszenie na koncert i tym samym wesprą finansowo wspomnianą fundację.

Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji, m.in. występ pani Eweliny Rytlewskiej, naszych koleżanek, DJ MAX-a oraz "Kociewskiej Familii", konkurs "Mam Talent", aukcję prac plastycznych pacjentów oddziału Hematologii Dziecięcej, loterię fantową, pokaz strongmenów, bar fast-food, kawiarenkę "Caffe", pokaz wozów strażackich i wiele innych , a o dobry humor najmłodszych zadba pan Paweł Czaja.

Jeszcze raz gorąco Państwa zapraszamy na nasz koncert 8 czerwca, który odbędzie się na kompleksie boisk "Orlik" przy szkole w Pinczynie. Mamy nadzieję, że wspólnie zawalczymy o zdrowie podopiecznych "Fundacji z Pompą".


Dyrektor Zespołu Kształcenia i Wychowania w Pinczynie

Iwona Loroch, nauczyciele oraz Samorząd Uczniowski

Więcej informacji na stronie www.zblewo.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz