czwartek, 9 czerwca 2011

OSIECZNA. Medaliści Wojewódzkiej Gimnazjady w Lekkoatletyce - Chojnice 25.05.2011r.

Podczas Wojewódzkich Mistrzostw w Lekkoatletyce rozgrywanych 25.05 w Chojnicach aż trzech gimnazjalistów z Gminy Osieczna stanęło na podium. Cała trójka startowała w konkurencji chodu sportowego. Aby zakwalifikować się na zawody wojewódzkie, trzeba było odnieść zwycięstwo na zawodach powiatowych....

Krystian Andrearczyk na trasie chodu 5 km.

Na najwyższym podium w Chojnicach stanął Kacper Kosecki - mieszkaniec Osiecznej (na co dzień uczeń gimnazjum sportowego w Gdańsku). Srebrny medal zdobył Krystian Andrearczyk, a brąz wywalczyła Aleksandra Momot (ostatnia dwójka to uczniowie gimnazjum w Osiecznej). Dziewczęta rywalizowały na dystansie 3 km, natomiast chłopcy mieli do pokonania dystans 5 km. Nasi mistrzowie mieli okazję zaprezentować się mieszkańcom całej gminy na IX Pikniku Sportowym - Marsz Po Zdrowie, który odbył się 5 czerwca. Organizatorzy już dzisiaj gorąco wszystkich zapraszają.

Dekoracja chłopców: Im Kacper Kosecki, IIm Krystian Andrearczyk

Podium dziewczęta - na trzecim miejscu Aleksandra Momot.

Aleksandra Momot na dystansie chodu 3 km.