wtorek, 3 grudnia 2013

DEMLIN – ZJECHAŁ NA PRZECIWNY PAS RUCHU – 6 OSÓB TRAFIŁO DO SZPITALA

Policjanci ze Skarszew wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, jaki wydarzył się w minioną sobotę na drodze wojewódzkiej 224 w pobliżu miejscowości Demlin, gdzie kierowca opla zjechał na lewą stronę drogi i zderzył się z dostawczym volkswagenem. W wyniku tego zdarzenia aż 6 osób trafiło do szpitala.

W minioną sobotę około godz. 11:30 dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 224 nieopodal miejscowości Demlin. Na miejsce udali się policjanci z pobliskiego posterunku. Jak wstępnie ustalili funkcjonariusze, do wypadku doszło, gdy 18-letni kierowca opla na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Kierowana przez mieszkańca Skarszew vectra zjechała na lewą stronę drogi, gdzie uderzyła w jadącego w przeciwnym kierunku volkswagena. W wyniku zdarzenia obu pojazdów do szpitala trafiło 6 osób. Badanie trzeźwości wykazało, że kierujący pojazdami byli trzeźwi. Obecnie funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci przypominają o zachowaniu szczególnej ostrożności za kierownicą. Szczególnie rano i wieczorem możemy spodziewać się lokalnych przymrozków, które sprzyjają gołoledzi.


asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz