sobota, 21 grudnia 2013

Z POLICJI. POTRĄCENIE PIESZEGO W PIESIENICY

W Piesienicy volkswagen passat potrącił 60-letniego mężczyznę. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, pieszy wszedł na jezdnię bezpośrednio przed nadjeżdżające auto. Ranny mężczyzna trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca volkswagena był trzeźwy. Od pieszego pobrana została krew. Obecnie śledczy wyjaśniają okoliczności tego wypadku.


Przedwczoraj około godziny 17:00 dyżurny ze Starogardu Gdańskiego otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym, jaki wydarzył się w miejscowości Piesienica. Na miejsce natychmiast skierowano funkcjonariuszy ze Zblewa. Jak wstępnie ustalili interweniujący w tej sprawie policjanci do wypadku doszło w nieoświetlonym miejscu, gdy 60-letni pieszy wszedł na jezdnię wprost przed jadącego volkswagena. Funkcjonariusze zabezpieczyli ślady pozostawione na miejscu wypadku.


Policyjny technik wykonał dokumentację fotograficzną. W wyniku potrącenia pieszy doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala, gdzie pobrana została krew w celu ustalenia czy mężczyzna spożywał wcześniej alkohol. Badanie alkomatem wykazało, że kierowca volkswagena był trzeźwy.

Obecnie policjanci wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

--
asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz