sobota, 21 grudnia 2013

STAROGARD GDAŃSKI- POLICJANCI POSZUKUJĄ ZAGINIONEGO MĘŻCZYZNĘ

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gd. poszukują Marcina Kaźmieruk lat 31 mieszkańca gminy Braniewo. Zaginiony ostatni raz widziany był w dniu 17.12.2013r. w miejscowości Jaroszewy skąd wyjechał samochodem marki Toyota Corolla i do chwili obecnej nie nawiązał kontaktu z rodziną. Samochód, którym poruszał się zaginiony został odnaleziony w miejscowości Knybawa w pobliżu mostu na Wiśle przy drodze krajowej nr 22.Pracujący nad tą sprawą policjanci dążą między innymi do ustalenia bliższych okoliczności dotyczących trasy przejazdu zaginionego z Jaroszew do miejscowości Knybawa.

Rysopis: wzrost 180cm, waga ok. 97kg, włosy krótkie, ciemne, twarz owalna, uzębienie pełne, uszy przylegające, nos krzywy, pod brodą posiadał widoczną bliznę.
Ubiór: spodnie dżinsowe koloru granatowego, koszulkę białą z krótkim rękawem, sweter wełniany koloru szarego z klamrą przy szyi, kurtkę do pasa w kolorze czarnym lub ciemnobrązowym adidasy ciemnobrązowe.

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim, pod nr tel. /58/ 737-03-55 lub z najbliższą jednostką Policji telefony alarmowe 112 lub 997.


asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz