czwartek, 19 grudnia 2013

PUP STAROGARD, PROGRES - OFERTY PRACY - 20.11.2013

Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim dysponuje ofertami pracy w następujących zawodach:

Brukarz
Brygadzista pracujący
Ekspedytor
Fryzjer
Handlowiec kserokopiarek, IT
Handlowiec/logistyk urządzeń czyszcząco-myjących Karcher
Informatyk
Kasjer-sprzedawca
Kelner/ka
Kierowca autobusu
Kierowca samochodu ciężarowego
Lakiernik pojazdów samochodowych
Lektor języka angielskiego
Magazynier
Malarz
Manager sprzedawca
Mechanik lub elektromechanik pojazdów samochodowych
Mechanik maszyn rolniczych i ciągników
Mechanik pojazdów samochodowych
Mechanik samochodowy
Mechanik/lakiernik maszyn rolniczych
Monter
Murarz
Nauczyciel matematyki
Nauczyciel przedszkola
Pomocnik budowlany
Pomocnik lakiernika samochodowego
Pracownik działu marketingu
Pracownik fizyczny/kierowca kat. C
Pracownik obsługi sklepu internetowego
Pracownik ogólnobudowlany
Pracownik punktu konsultacyjnego
Robotnik budowlany
Specjalista do spraw zaopatrzenia
Sprzedawca
Sprzedawca - kasjer
Stolarz
Stolarz meblowy
Szwaczka
Tokarz
Wulkanizator

Oferty pracy przeznaczone dla osób niepełnosprawnych:
Osoba do obsługi programu AutoCAD
Osoba do sprzątania
Pracownik gospodarczy/Dozorca
Sprzątaczka
Tokarz

Grupa kapitałowa Progres to ogólnopolski dostawca rozwiązań z zakresu pracy tymczasowej, rekrutacji stałych, szkoleń oraz doradztwa personalnego.

Od 2002 roku stajemy naprzeciw najbardziej zaawansowanym projektom mając w zasięgu 3 niezależne specjalizacje: Progres HR, Progres Consulting oraz Progres Permanent Recruitment. Taka dywersyfikacja pozwoliła nam nie tylko stworzyć kompleksowy pakiet usług łączący w sobie profesjonalizm, elastyczność i indywidualizm, ale również zmienić postrzeganie rozwiązań doradczo-szkoleniowych i rekrutacyjnych.

Znajdujemy się w pierwszej dziesiątce polskiego rynku Agencji Pracy Tymczasowej. Współpracujemy z ponad 600 firmami na terenie całego kraju, dzięki 12 sprawnie funkcjonującym oddziałom.

Dla naszego klienta w Smętowie Granicznym poszukujemy osoby na stanowisko:
Personel pomocniczy
Nr ref.: WK/12/SG
Miejsce pracy: Smętowo Graniczne

Obowiązki
• Wykładanie towaru na półki,
• Obsługa klientów,
• Prace porządkowe.

Wymagania
* Wykształcenie minimum zawodowe
* Rzetelność i uczciwość
* Aktualna Książeczka Sanepidowska
* Wysoka motywacja do pracy
* Łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych
* Dyspozycyjność
* Doświadczenie na podobnym stanowisku będą dodatkowymi atutami kandydatów

Oferujemy
• Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
• Pracę w miłym zespole,
• Stawkę godzinową.

Aplikacje prosimy wysyłać na adres karolina.derowska@grupaprogres.pl w tytule wpisując numer referencyjny: WK/12/SG
Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Więcej ofert pracy znajduje się na stronie http://grupaprogres.pl/
Nr rej. 5088

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę Progres z siedzibą w Pruszczu Gdańskim."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz