środa, 9 lutego 2005

Sparring

Starogardzianie nie marnują wolnego czasu i wczoraj o godz. 19:00 rozegrali sparing z zespołem pierwszoligowego Polpaku Świecie. Lepsi okazali się gospodarze którzy narzucili swój styl gry i spokojnie kontrolowali jej przebieg wygrywając całe spotkanie 94:79.
Do rozegranego meczu została dodana dodatkowa, piąta kwarta. Mimo nerwowości trenerów jak i zawodników w niektórych sytuacjach, mecz rozgrywany był w miłej atmosferze, a potwierdzeniem tego faktu może być pozwolenie od trenera Polpharmy Dariusza Szczubiała na grę zawodnika rywali który zaliczył 5fauli.
Ekipa SKS`u oszczędzała swe największe asy - Thomasa i Cielebąka. Dała natomiast pograć nowemu nabytkowi, "Józkowi" który po sporej przerwie w grze powraca do wysokiej dyspozycji.