środa, 18 listopada 2009

I Bal Charytatywny Królowej Sportu - 21.11.2009

"Bal Królowej Sportu" odbędzie się w sali GOKSiR, w godzinach od 19.00 do 2.00
w nocy. Zapewniamy wyśmienite dania ciepłe i zimne, napoje gorące i zimne, ciasto oraz o godz. 22.00 kulinarną niespodziankę. Oprawę muzyczną zapewni kapela na żywo oraz przebojowy Dj...

Niżej zamieszczamy plakat oraz list dyr. GOKSiR-u i trenera LLKS Ziemi Kociewskiej Karola Nowakowskiego dotyczący idei balu.
LEKKOATLETYCZNY LUDOWY KLUB SPORTOWY "ZIEMII KOCIEWSKIEJ"
W SMĘTOWIE GRANICZNYM
83-230 SMĘTOWO GR. ul. SPORTOWA 7
llks.ziemikociewskiej@interia.pl
www.goksirsmetowo.pl/sport.html
tel./fax. (058) 561-90-97;


Smętowo Graniczne, 09.10.2009r.

Szanowni Państwo,

Od marca ubiegłego roku prowadzimy systematyczne zajęcia szkoleniowo - treningowe w naszym klubie. Uczestniczy w nich młodzież z terenu gminy Smętowo Graniczne, licznie przybywając i angażując się w tzw. życie wewnątrz klubowe.

Widoczne są także postępy naszych podopiecznych. W tym roku udało się zorganizować obóz sportowy. Wraz z grupą 12 zawodników spędziliśmy 10 dni w miłych zakątkach Skórcza podnosząc swoją sprawność fizyczną. Owoce naszej pracy mogliśmy dostrzec już we wrześniu, kiedy to nasi zawodnicy zdobywali czołowe miejsca w biegach ulicznych i powiatowych.

Lekkoatletyka, nazywana Królową Sportu, dopiero "raczkuje" w naszym środowisku. Musi upłynąć trochę czasu, zanim stanie się dyscypliną uznaną. To tylko kwestia czasu. Dzięki dobrej współpracy z Państwem, władzami i innymi instytucjami, a także potencjalnymi sponsorami, zdobycie medalu na imprezie mistrzowskiej jest w naszym zasięgu.

My robimy wszystko, by nasi lekkoatleci poczuli, że to, co robią, przyniesie im korzyści nie tylko na bieżni, ale również w życiu osobistym. Uważamy, że to także Państwo dostrzegają.
Niestety rzeczywistość, która się przedstawia nie jest jaskrawa. Za wynikami nie idą fundusze,
a sport przecież jest wymierną dziedziną życia. Wydawać by się mogło, że osiągając już wyniki na szczeblu wojewódzkim zainteresujemy tym osoby, które mogą coś zmienić... Mimo to udało się dla naszych zawodników zakupić:

- stroje lekkoatletyczne dwu częściowe - 15 kompletów
- T-shirty.
- obuwie lekkoatletyczne dla 4 zawodników
- kolce dla 12 zawodników
- doraźnie witaminy i minerały
oraz wziąć udział w wielu imprezach lekkoatletycznych na terenie całego województwa.

W listopadzie, dokładnie 21 w sobotę, pragniemy po raz pierwszy zorganizować charytatywną zabawę taneczną dla dorosłych, z której całkowity dochód przeznaczony zostanie na działalność klubową, a konkretnie:
- Zakup dresów sportowych.
- Organizację podsumowania sezonu wraz z poczęstunkiem i udekorowaniem zawodników za wyniki w sezonie roku 2009.
- Bieżącą działalność klubu w tym wyjazdów na zawody sportowe, licencje zawodników i klubowe.

"Bal Królowej Sportu" odbędzie się w sali GOKSiR, w godzinach od 19.00 do 2.00
w nocy. Zapewniamy wyśmienite dania ciepłe i zimne, napoje gorące i zimne, ciasto oraz o godz. 22.00 kulinarną niespodziankę. Oprawę muzyczną zapewni kapela na żywo oraz przebojowy Dj. Koszt zaproszenia wynosi 120,00 zł od pary lub 70,00 zł indywidualnie. Prosimy o deklarację swojej obecności jak najszybciej, co znacznie ułatwi nam organizację balu. Zaznaczamy, iż ilość miejsc jest ograniczona. W trakcie balu odbędzie się także licytacja pamiątek z IO z Pekinu, autografów olimpijczyków oraz tzw. "Taniec czekoladowy". Na początku zaprezentujemy w formie multimedialnej naszą działalność i przedstawimy nasz dotychczasowy dorobek.
Jednocześnie kieruję dużą prośbę do Państwa, by zachęcić do udziału innych członków rodziny oraz przyjaciół i znajomych, a także przedsiębiorców i właścicieli firm, z którymi mają Państwo kontakt. Cel jest szczytny, a i zabawa będzie wyśmienita. Wpłaty prosimy regulować osobiście w siedzibie klubu (budynek GOKSiR lub w Urzędzie Gminy u p. Moniki Mielke) bądź na konto bankowe klubu BS Smętowo Gr. nr: 03 8343 0008 0008 1227 2000 0002. Zaproszenia będą do odebrania również w Ośrodku GOKSiR lub Urzędzie Gminy.

Uważamy, że są Państwo, jako mieszkańcy gminy najpewniejszymi osobami, które poprzez rozwój naszej młodzieży rozumieją naszą ideę i dzięki którym perspektywy wydają się bardziej optymistyczne.

Ze sportowym pozdrowieniem
Trener LLKS
Karol Nowakowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz