sobota, 7 listopada 2009

LOT Kociewie. Po zwróceniu Paszportów – rozdanie nagród

W środowe popołudnie, 4 listopada, odbyło się uroczyste wręczenie nagród projektu Paszport Łagodnej Krainy - zabawy turystycznej, której pomysłodawcą i głównym organizatorem jest Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE.


Spośród 2 000 egzemplarzy publikacji turystom chcącym zwiedzać Kociewie zostało wydanych ok. 1 500. Od czerwca do końca września na kociewskich szlakach można było spotkać osoby, które odwiedzały miejsca wskazane w publikacji, aby uzyskać odpowiednie pieczątki. Następnie w jednym z czterech punktów IT na terenie Kociewia (Tczew, Starogard Gdański, Pelplin, Świecie) można było zweryfikować swój paszportowy dokument. Spośród śmiałków, którzy mieli tyle wytrwałości, aby uzyskać co najmniej 9 z 17 pieczątek zostali nagrodzeni zwycięzcy zabawy, a są nimi:

Jarosław Wolski, Skórcz

Dagmara Kreja-Kwiczor, Tczew

Maria Turska, Tczew

Aleksandra Turska, Tczew

Adam Turski, Tczew

Paulina Turska, Tczew

Artur Czech, Pelplin

Mirosław Kreja, Smętowo

Joanna Kreja, Smętowo

Żaneta Filipek, Tczew

Rafał Filipek, Tczew

Jerzy Kwiczor, Tczew

Grażyna Giedz, Iława

Krzysztof Kulik, Kwidzyn

Michalina Stolc, Tczew

Maciej Olszewski, Tczew

Krzysztof Szlagowski, Tczew

Jacek Cherek, Tczew

Renata Redlarska, Czarna Woda

Jerzy Redlarski, Czarna Woda

Paweł Chrząszczewski, Szczecin

Dariusz Chrząszczewski, Szczecin

Małgorzata Idzikowska, Szczecin


Podczas spotkania nadszedł czas na wspominanie przygód związanych ze zdobywaniem pieczątek (zdarzało się i tak, że w jakieś miejsce trzeba było pojechać dwa razy) oraz dzielenie się przemyśleniami na temat całego projektu. Uczestnicy tegorocznej zabawy z Paszportem Łagodnej Krainy przejawiali chęć wzięcia udziału również w przyszłorocznym wydaniu, co będzie możliwe do zrealizowania, gdyż Prezes Lokalnej Organizacji Turystycznej KOCIEWIE, Witold Sosnowski wraz z Dyrektorem Biura LOT, Piotrem Kończewskim zapowiedzieli kontynuację projektu.Lokalna Organizacja Turystyczna KOCIEWIE

Kociewski Ośrodek Informacji Turystycznej

Ul. 30 Stycznia 4

83-110 Tczew

tel. 058 531 37 41

info@kociewie.eu

www.lot.kociewie.eu

www.ekociewie.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz