środa, 3 lutego 2010

2 KOLIZJE TYCH SAMYCH POJAZDÓW W 5 MINUT

Starogard Gd. dnia 03.02.2010r.2 KOLIZJE TYCH SAMYCH POJAZDÓW W 5 MINUTAż dwa mandaty karne po 500 zł każdy oraz 12 punktów karnych otrzymał wczoraj mieszkaniec Grudziądza, który w niespełna pięć minut dwukrotnie spowodował kolizję z tym samym pojazdem. Mężczyzna po pierwszym zderzeniu próbował uciekać doprowadzając do kolejnej kolizji.

Wczoraj przed południem starogardzka drogówka otrzymała zgłoszenie o kolizji dwóch pojazdów. Do zdarzenia doszło około godz.: 11.15. w Jabłowie. Podczas manewru wymijania kierujący mercedesem uderzył w jadącego w przeciwnym kierunku volvo, a następnie bez zatrzymania odjechał w stronę Starogardu. Kierowca volvo natychmiast pojechał za sprawcą kolizji.

Po 5 minutach w Starogardzie na ulicy Jabłowskiej w wyniku niedostosowania prędkości do warunków panujących na drodze mercedes po raz drugi uderzył w ten sam pojazd.

Za pierwszym razem w volvo uszkodzeniu uległo lewe lusterko, a po drugim uderzeniu powstały zarysowania lakieru na klapie bagażnika oraz zniszczony został tylny zderzak.

Pracujący na miejscu policjant z drogówki nałożył na 27-letniego mieszkańca Grudziądza dwa mandaty karne w wysokości po 500 zł każdy. Dodatkowo za spowodowanie tych kolizji kierowca otrzymał 12 punktów karnych.

Na szczęście w zdarzeniach nikomu nic się nie stało.


mł. asp. Marcin Kunka

Rzecznik prasowy

KPP Starogard GdańskiBrak komentarzy:

Prześlij komentarz