wtorek, 2 lutego 2010

Z POLICJI. STAROGARD GDAŃSKI - ZATRZYMANO KOLEJNE POSZUKIWANE OSOBY

Starogard Gd. dnia 02.02.2010r.

Oficer prasowy

KPP Starogard Gd.


STAROGARD GDAŃSKI - ZATRZYMANO KOLEJNE POSZUKIWANE OSOBY

Minionej doby policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali 3 poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości osoby. Dwóch z ujętych mężczyzn trafiło do aresztu śledczego, a trzeci poszukiwany był w celu ustalenia miejsca pobytu. Do tych zatrzymań przyczynili się kryminalni oraz funkcjonariusze z zespołu interwencyjnego.


Wczoraj kryminalni oraz policjanci z zespołu interwencyjnego zatrzymali na terenie Starogardu 3 poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości osoby. Najpierw kryminalni zatrzymali 32-letniego mieszkańca Starogardu. Mężczyzna poszukiwany był przez sąd i zgodnie z wydanym nakazem trafił do aresztu śledczego.

Kolejna zatrzymana osoba to 61-letni mieszkaniec Gdańska. Prowadzący poszukiwania policjanci ustalili, że mężczyzna ten obecnie przebywa na leczeniu w starogardzkim szpitalu. Mieszkaniec Trójmiasta został zatrzymany i osadzony w areszcie.

Do ostatniego zatrzymania doszło ok. godz. 14.40 na ulicy Zielonej w Starogardzie. Patrolujący miasto policjanci wylegitymowali 53-letniego mężczyznę. Podczas sprawdzenie w policyjnych kartotekach okazało się, że jest poszukiwany w celu ustalenia miejsca pobytu.

Są to kolejne w tym roku pozytywnie zakończone przez policję poszukiwania. Prawie każdego dnia funkcjonariusze z tej jednostki zatrzymują poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości osoby.mł. asp. Marcin Kunka
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz