poniedziałek, 8 lutego 2010

Smętowo Gr. Bal Seniora

Seniorzy w dobrej formie!

Tegoroczny Bal Seniora zorganizowany z wspólnej inicjatywy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Gminnego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w dniu 28 stycznia 2010 r. Na bal zaproszono wszystkich członków Koła Emerytów i Rencistów.

Tego dnia zima nie poskąpiła śniegu, wiało i sypało z każdej strony, gdzieniegdzie zaspy sięgały do 1 metra wysokości. Już martwiliśmy się, czy zaproszeni goście dotrą na miejsce, ale całe szczęście udało się, autobus był prawie pełen.

Przygotowaliśmy wspaniałą zabawę, która rozpoczęła się w samo południe i trwała do godziny 17. Do tańca przygrywał Karol Kosik z Grudziądza, nie dając odetchnąć seniorom nawet na chwilkę. Swoimi zdolnościami pochwalił się także Zespół "Złota Jesień" działający przy GOKSiR.
Pani Prezes Koła Emerytów i Rencistów w Smętowie Granicznym - Barbara Galant - przedstawiała zabranym krótko dokonania Koła w roku 2009 oraz plany na rok 2010, które zapowiadają niezwykle ciekawie, jak np. wycieczka 12 dniowa do Włoch.

W podziękowaniu za dotychczasową współpracę z GOPS-em i GOKSiR-em przewodnicząca wręczyła na ręce kierowników obu ośrodków, pani Anity Galant i pana Karola Nowakowskiego kwiaty i życzenia.
Najstarszym, ale zachwycającym wszystkich swoją kondycją uczestnikiem balu był pan Maksymilian Chyła ze Starej Jani, mający 95 lat! Tak dalej trzymać panie Maksymilianie, brawo!
Życzymy wszystkim uczestnikom, tak wyśmienitego samopoczucia i energii na kolejnych naszych spotkaniach.
/MJ/
/KN/

Zdjęcia


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz