wtorek, 2 lutego 2010

Młodzicy w kadrze Pomorza!

Dobra informacja spłynęła w ostatnim czasie do naszego klubu. Otóż dwójka naszych zawodników Filip Siuda, r. 1995 (VI m-ce w biegu na 1000m w Makroregionie) oraz Tomasz Kotowski, r.1995 (IV kl. sportowa w biegu na 1000m) otrzymali powołanie do kadry województwa pomorskiego młodzików na rok 2010. Wyróżnienie spotkało także Dawida Went, r. 1995, który znalazł się na liście rezerwowej.
W okresie ferii czeka ich bardzo atrakcyjny wyjazd na zgrupowanie Kadry do Muszyny
w okresie od 13 do 25 lutego. Uczestniczyć w nim będą najlepsi młodzicy z Pomorza.

Cała trójka odbyła niedawno zajęcia na hali sportowej w Grudziądzu. Trening był "przetarciem" do Mistrzostw Okręgu Młodzików, które odbędą się w najbliższą sobotę 30 stycznia, w Gdańsku. Tomasz i Dawid wystartują na dystansie 1000m, natomiast Filip powalczy na odcinku 600m.

Gratulacje na zawodników i tym samym życzymy mnóstwo wrażeń podczas pobytu na pierwszym obozie w polskich górach.

(kn)

Zdjęcia

Od lewej stoją: Tomasz Kotowski, Dawid Went oraz Filip Siuda - czołówka LLKS-u.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz