środa, 3 lutego 2010

W Banku Spółdzielczym w Skórczu rozdano nagrody

19 stycznia br. w centrali i 21 stycznia br. w oddziałach Banku Spółdzielczego w Skórczu wręczono nagrody w zakończonej już edycji loterii "Lokata SGB". Zwycięzcom wręczone zostały nagrody: skuter, cyfrowe telewizory, rowery, a także zegarki.

Zasady loterii "Lokata SGB" były proste. Wystarczyło w okresie od 20 kwietnia do 19 czerwca 2009 roku wnieść lokatę w wysokości min. 500 zł na okres 6 miesięcy. Każde ulokowane w banku 500 zł oznaczało 1 udział w loterii. Oprocentowanie przez ten czas było stałe, wynosiło aż 5,20 proc. i było jednym z wyższych na rynku depozytów. Dlatego każdy kto wziął udział w loterii, może czuć się wygranym! Na obszarze działalności Banku Spółdzielczego w Skórczu udział w loterii wzięły 352 osoby.

Loteria "Lokata SGB" dotyczyła całej Spółdzielczej Grupy Bankowej, która zrzesza 152 banki. Nagrodą główną był Mercedes klasy B. Co prawda nie trafił on do klientów Banku Spółdzielczego w Skórczu, ale mamy powody do radości, bo wylosowane tutaj zostały: 1 skuter, 2 cyfrowe telewizory, 3 rowery i 20 zegarków! Najwięcej nagród ( w tym skuter) trafiło do oddziału w Zblewie. Nagrodzeni zostali także nasi klienci z innych jednostek organizacyjnych banku w Skórczu, Pelplinie, Morzeszczynie, Osieku, Zblewie, Kaliskach, Czarnej Wodzie i Czersku.

Nagrodzeni nie kryli swojego zadowolenia.

Rower w loterii wygrała między innymi pani Renata Szatkowska z Czerska.

- To męski rower, więc będzie jeździł na nim mój mąż - mówiła. - Polecam udziałw takich konkursach. Oprocentowanie na lokacie jest dość dobre, więc i tak się zyskuje, a nagrody są dodatkowym magnesem który przyciąga. Prawdopodobnie wezmę udział w kolejnej edycji loterii. Przecież teraz do wygrania jest BMW i Toyoty Yaris! Warto wziąć pod uwagę, że im większa lokata tym większe szanse na wygraną!

Do brania udziału w loterii zachęca również pani Teresa Kostka ze Zblewa, która w zakończonej edycji konkursu wygrała męski zegarek Casio.

- Muszę przyznać, że nagrody w konkursie były bardzo atrakcyjne. Już poleciłam córce i reszcie rodziny, żeby swoje oszczędności złożyli w banku i wzięli udział w kolejnej edycji tego konkursu. Może tak ja, będą mieli szczęście w następnej loterii. Z usług banku spółdzielczego korzystam od 1973 roku. Na początku głównie płaciłam tam rachunki, a od 10 lat mam też swoje konto. Obsługa jest tam zawsze miła, dlatego nie korzystam z Internetu - wolę sama iść do banku.

Szczęście w losowaniu uśmiechnęło się też do p. Violety Suwalskiej ze Zblewa i p. Czesława Pietruszyńskiego - otrzymali oni zegarki.
Od lewej p. Teresa Kostka ze Zblewa ( laureatka) p. Elżbieta Zając -Wiceprezes Zarzadu BS Skórcz i Barbara Wiśniowska Dyrektor Oddziału BS w Zblewie
Od lewej p. Elżbieta Zając -Wiceprezes Zarządu BS Skórcz , Barbara Wiśniowska Dyrektor Oddziału BS w Zblewie i p. Czesław Pietruszyński ( laureat)


P. Władysław Sarnowski wygrał skuter


Wygraj BMW, Toyotę Yaris lub inne nagrody


11 stycznia rozpoczęła się nowa kampania promocyjna połączona z loterią "Lokata z nagrodami". Tym razem wygrać można — UWAGA! — samochód BMW, 7 samochodów Toyota Yaris, motocykle, notebooki, konsole Play Station, ekspresy do kawy oraz złotą biżuterię. Ogólna wartość nagród, które rozlosowane zostaną w zrzeszeniu Spółdzielczej Grupy Bankowej obejmującej 152 banki wynosi 1,3 miliona złotych!

Nie czekaj, już dzisiaj załóż lokatę! Wystarczy, że będzie to kwota 500 złotych, którą trzeba złożyć w depozyt banku na 6 miesięcy. Każde 500 złotych to jeden udział w loterii, więc im więcej pieniędzy na lokacie - tym większe szanse na wygraną. Czas na założenie lokaty jest do 7 kwietnia. Szczegółowych informacji szukaj w swoim oddziale banku.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz