środa, 3 lutego 2010

KOLEJNE ZWYCIĘSTWO SIATKARZY I SIATKAREK Z PSP W KAMIONCE

Wyjątkowo mroźna zima nie stanowiła przeszkody w zorganizowaniu w dniach 18 - 19 stycznia br. Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce w Skórczu. Turniej pokazał aktualny poziom mini siatkówki uczniów szkół podstawowych z rejonu Skórcz, a także pozwolił wyłonić drużynę, która ma reprezentować rejon na Mistrzostwach Powiatu w Starogardzie Gdańskim.Mini siatkarze z PSP w Kamionce, reprezentujący gminę Smętowo Graniczne, zarówno dziewczęta jak i chłopacy, odnieśli kolejny sukces! Tym razem po emocjonujących meczach pokonali na wyjeździe zespoły ze szkół podstawowych z Bobowa, Pączewa i Skórcza.

Zwycięstwo to, dało dziewczętom z Kamionki pierwszy w historii szkoły awans do turnieju powiatowego, chłopacy natomiast cieszą się ze zwycięstwa kolejny raz (w ubiegłym roku też wywalczyli I miejsce). Z sukcesów swoich podopiecznych cieszy się również ich nauczycielka w- f mgr Urszula Drost. Należy tu podkreślić, że poziom siatkówki w PSP w Kamionce systematycznie rośnie, na co niewątpliwie ma również wpływ, udział uczniów w treningach siatkarskich Uczniowskiego Klubu Sportowego "GAUDIUM" działającego przy szkole w Kamionce.

Skład zwycięskich drużyn :

DZIEWCZĘTA: Agacka Roksana, Buławska Karolina, Durajewska Iwona, Glinkowska Klaudia, Gutowska Klaudia, Kopicka Kamila, Kowalska Anna, Mańkowska Kinga, Muszyńska Adrianna i Zwolińska Klaudia;

CHŁOPACY: Durajewski Adam, Goraczyński Krystian, Klejna Karol, Kujawski Bartłomiej, Kujawski Jakub, Loryński Hubert, Łączny Marcin, Muszyński Remigiusz i Wołczak Wojciech.

Drużyny z PSP w Kamionce wraz z ich opiekunką pragną serdecznie podziękować
ks. Andrzejowi Talińskiemu za wsparcie, opiekę i poczęstunek zorganizowany po turnieju. Podziękowania kierują również pod adresem pani Ilony Pliszki.


Urszula Drost

Zakończenie Rejonowych Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Mini Siatkówce w Skórczu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz