czwartek, 4 lutego 2010

Z Policji. trzy poszukiwane przez komornika osoby...

Starogard Gd. dnia 04.02.2010r.


TRZY POSZUKIWANE PRZEZ KOMORNIKA OSOBY

Policjanci z powiatu starogardzkiego zatrzymali wczoraj aż 3 poszukiwane przez komornika sądowego osoby. Dwóch mężczyzn i kobieta poszukiwani byli w celu ustalenia miejsca pobytu. Do zatrzymania tych osób przyczynili się funkcjonariusze z posterunku w Zblewie oraz dzielnicowi ze Starogardu.

Wczoraj po południu policjanci z posterunku w Zblewie oraz dzielnicowi ze Starogardu zatrzymali kolejne poszukiwane przez wymiar sprawiedliwości osoby.

Tym razem funkcjonariusze zatrzymali kobietę i dwóch mężczyzn poszukiwanych przez komornika sądowego w celu ustalenia miejsca pobytu .

Do pierwszego zatrzymania doszło w Zblewie na ulicy Kościerskiej, gdzie policjanci wylegitymowali osobę bezdomną. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że 60-letni mężczyzna poszukiwany jest przez komornika sądowego.

Drugą zatrzymaną przez funkcjonariuszy osobą była 45-letnia mieszkanka Starogardu. Poszukiwana przez komornika kobieta została zatrzymana przez dzielnicowych, którzy ustalili jej aktualny adres zamieszkania.

Do ostatniego zatrzymania doszło ok. godz. 17.00 na ulicy Kościuszki, gdzie w jednym z mieszkań dzielnicowi zatrzymali 50-letniego mężczyznę. Funkcjonariusze ustalili jego aktualne miejsce pobytu.

Są to kolejne w tym tygodniu pozytywnie zakończone przez policję poszukiwania. Trzy dni temu starogardzcy kryminalni oraz funkcjonariusze patrolówki również zatrzymali aż 3 ukrywających się przed temidą mieszkańców powiatu.

mł. asp. Marcin Kunka


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz