piątek, 14 grudnia 2012

IWONA SAWICKA. w ZSZ pokazały się niezwykłe talenty

,,Witamy wszystkich na naszym spotkaniu z okazji mikołajek"". Te słowa już tworzyły historię. ,,Już teraz możemy zapewnić was, że nie będziecie się nudzić". I rzeczywiście, nikt się nie nudził ani sekundę. A wszystko za sprawą mikołajek w Zasadniczej Szkole Zawodowej w Starogardzie. Niezwykły dzień wśród codziennych zwykłych szkolnych dni..."Święta już tuż, tuż, magiczne kartki idą w ruch.
Na twarzach uśmiechy mamy, bo Mikołaja niedługo spotkamy.
Choinka błyszcząca jak co roku daje w święta wiele uroku.
Każdy cieszy się jak może, aby święta były w pełnym kolorze.
Gdy na niebie pierwsza gwiazda, jest opłatek i jest frajda.
Aby cieszyć się świętami, trzeba serce mieć usłane różami."

Scenariusz był bardzo żywy. Nie zabrakło w nim niczego. Świetnie dobrane jury było zadowolone z poziomu występów osób biorących udział w konkursach. Pierwszym był konkurs fryzjerski pn. ,,Postać z bajki"".
Modele i modelki byli doskonali. Na scenie znalazło się miejsce dla wielu postaci, między innymi dla Batmana, Pinokia, Cruelli De Mon i czarownicy. Publiczność oglądając ten pokaz była rozradowana. Prowadzący też.

"Święta już tuż, tuż. Dajmy coś od siebie także tegorocznej choince."

Na konkurs na najładniejszą bombkę wpłynęły cztery zjawiskowe cudeńka. Nie liczyła się ilość, ale jakość. Bombki jak to bombki od razu stworzyły nastrój świat.


Pokazały się niezwykłe talenty. Furorę zrobił Dawid z monocyklem. Publiczność szalała, a jury otwierało oczy ze zdumienia. ,,Jedno kółko, a jak wiele radości"" - mówił Dawid.
Wszystkich rozbawił luzacki kabaret "Parówki". Dziewczyny swój kabaretowy talent do rozbawiania wykorzystują na praktykach w masarni. Na pewno takich pracowników chętnie przyjmą do pracy. W kabaretowa akcję został wciągnięty Przemek, który podczas występu odkrył powołanie do zawodu rzeźnika (serio - nic nie wiedział o swoim udziale w tym występie). Pokazały się również talenty muzyczne, między innymi Jakub Jaworski w swoim autorskim "kawałku" z Martyną Łukaszewską. Rapujący chłopak podbił serca słuchaczy Wyciągano komórki, by go nagrywać.


Krótka rozmowa z Panią Beatą Weis
- Jak się podobał Pani konkurs fryzjerski?

- Bardzo ładnie, lecz jestem troszeczkę rozżalona i zaskoczona, że udziału nie brały dziewczynki z trzeciej klasy. To one powinny pokazać najwyższy poziom i jak się bawić.

- Jest Pani z czegoś zadowolona?

- Tak, bardzo, z pierwszej klasy, bo wystąpiła licznie.

- A jak się podobał Pani konkurs talentów?

- Bardzo, naprawdę i już w jury między sobą po cichutku plotkowaliśmy, że częściej trzeba robić konkursy pod hasłem ,,Mam talent"". Można odkryć ukryte talenty i odnaleźć siebie.

- Kto był najlepszy?

- Podobał nam się Dawid na ,,rowerku"" - monocyklu i Jakub, który świetnie rapował i przede wszystkim była to jego piosenka.

- A co powie Pani o kabarecie?

- Bardzo fajny. Odważny.

Iwona Sawicka - "Zielony Autobus"Brak komentarzy:

Prześlij komentarz