piątek, 14 grudnia 2012

STAROGARD GDAŃSKI – PORTRET PAMIĘCIOWY MĘŻCZYZNY MAJĄCEGO ZWIĄZEK Z WŁAMANIEM

Policjanci sporządzili portret pamięciowy mężczyzny, który ma związek ze sprawą włamania do mieszkania w Skarszewach. Sprawca pod nieobecność domowników włamał się do budynku i przywłaszczył sobie złotą biżuterię wartą ponad 32 tys. zł.

Do zdarzenia doszło w dniu 14 listopada br. około godz. 16 w Skarszewach. Jak ustalili pracujący nad tą sprawą policjanci, złodziej wyważył okno i wszedł do wnętrza budynku. Mężczyzna zrabował biżuterię wartą ponad 32 tys. zł.

Funkcjonariusze ustalili rysopis mężczyzny mającego związek ze sprawą:- wiek około 30 lat. szczupła budowa ciała, oczy duże, brak zarostu na twarzy. Mężczyzna miał założoną na głowie wełnianą czapkę, ubrany był w czerwoną kurtkę i ciemne spodnie.

Wszystkie osoby, które widziały mężczyznę odpowiadającemu podanemu rysopisowi lub mogą udzielić informacji pomocnych w tej sprawie proszone są o kontakt z Posterunkiem Policji w Skarszewach pod numerem telefonu - (58) 588-24-07 bądź z Komendą Powiatową Policji w Starogardzie Gdańskim - (58) 737-02-22 lub z najbliższą jednostką Policji telefon 997 lub komórkowy 112.

--
asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz