środa, 12 grudnia 2012

ROKOCIN. ŚMIERTELNY WYPADEK DROGOWY NA BERLINCE

Wczoraj po południu na drodze krajowej nr 22 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W wyniku zderzenia się dwóch osobowych volkswagenów zginął 28-letni kierowca polo. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego jaki wydarzył się wczoraj około godziny 15:40 na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Rokocin. W wyniku zderzenia się dwóch osobowych volkswagenów zginął 28-letni kierowca polo. Do szpitala trafiły 2 osoby podróżujące golfem, które po wykonaniu badań lekarskich wróciły do domu.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów kierowca vw polo prawdopodobnie stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na lewą stronę drogi, gdzie zderzył się z jadącym w kierunku Starogardu Gdańskiego golfem. Siła uderzenia była tak duża, że 28-letni mieszkaniec powiatu starogardzkiego wypadł z pojazdu. Mężczyzna poniósł śmierć na miejscu.

Pracujący na miejscu policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia. W czasie usuwania skutków wypadku ruch pojazdów odbywał się wahadłowo. Funkcjonariusze sprawdzili również stan trzeźwości kierowcy golfa. Alkomat wykazał, że mężczyzna był trzeźwy.

--
asp. Marcin Kunka
Oficer prasowy
KPP w Starogardzie Gdańskim
tel. 58 737 02 33

www.starogardgdanski.policja.gov.pl

BIP KPP Starogard Gd.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz