niedziela, 3 lipca 2005

Bursztynowy Galen dla pań

Lekarstwa produkowane w Polpharmie są zane w całym kraju. Starogardzka spółka w piatym roku po prywatyzacji hucznie obchodziła w sobotę swoje urodziny
Święto Polpharmy połaczone z 70 rocznicą powstania firmy rozpoczęło się od uroczystości wręczenia Bursztynowych Galenów, dorocznej nagrody przyznawanej najlepszym pracownikom spółki.
- Amerykanie mają swoje Oskary, swoje Hoolywood, a my miniaturkę tego wydarzenia organizujemy dzisiaj w Starogardzie- powiedział Jerzy Starak, właściciel firmy- Po raz czwarty bez trudu znależliśmy osoby, które zasługują na to szczególne wyróznienie.Dzięki nim firma wygląda i rozwija się tak jak marzyłem w momencie jej prywatyzacji.
J. Starak powiedział, że Polpharma jest największą firmą farmaceutyczną w Polsce i jednym z najnowocześniejszych ośrodków farmaceutycznych w naszej części Europy. Dziękował pracownikom za ich zaangażowanie i chwalił ich za rzetelną pracę. Powiedział też, że gala nie udałaby się gdyby nie Janeczka Lubawska i Ela Dzikowska.
Wobec licznie zebranych w sali audytoryjnej Centrum Szkoleniowego firmy zaprezentowało się ośmiu nominowanych do nagrody.
Anna Jurczyńska, specjalista d.s rejestracji leków została uhonorowana statuetką Bursztynowego Galena m. in.za przygotowanie dokumentacji rejestracyjnej w formacie, który umożliwia jej złożenie w Urzędzie Rejestracyjnym każdego kraju UE. Magdalena Rzeszotalska, która zajmuje się przygotowywaniem materiałów służących komunikacji zewnętrznej firmy cieszyła się z takiej samej statuetki. Drogę do niej utorowało jej przygotowanie dokumentacji zgałaszającej Poplpharmę do konkursu na najlepszy obiekt farmaceutyczny 2004 roku i perfekcyjne przygotowanie materiałów informacyjnych na międzynarodowe targi substancji farmaceutycznych.
Trzecią laureatką została Dorota Parafjańczuk z warszawskiego biura firmy, która zajmuje się rekrutacją pracowników potrzebnych spółce.
Galę prowadzili znani prezentarzy telewizyjni Magdalena Olszewska i Tomasz Kamel. Zakończył je kocert znakomitego duetu skrzypcowego Julity i Pauli Sokołowskich.Piąta edycja nagrody za rok.
Jarosław Stanek

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz