środa, 13 lipca 2005

JAZDY KONNE

Gospodarstwo turystyczne "BELLA" zaprasza na:
naukę jazdy konnej, Zobacz miejscowość... jazdy w terenie, rajdy konne jedno lub kilkudniowe po borach tucholskich, przejażdżki bryczką.
Tel: (58)563-33-37 lub 509-562-014

Możliwość zakwaterowania i wyżywienia na miejscu. Miejscowość Bobowo koło Starogardu Gdańskiego . Gospodarstwo turystyczne w borach tucholskich "BELLA" w Bobowie zapraszają Państwa na spokojny wypoczynek w siodle i nie tylko.

Oferta
Rajdy konne dla zaawansowanych - 1.os. 1.160 zł
Nauka jazdy konnej 3,5,7,10,14 dni (4 godz. jazdy dziennie, wyżywienie, nocleg 1.os. 190 zł)
Dla dorosłych przejazdy bryczką po borach 1 godz. 70 zł
Łowienie ryb - staw lub jezioro.
Bliski kontakt ze spływem kajakowym na Wdzie (ok. 5km)
Grzybobranie - jagody, borówki, poziomki.

Rajdy

I Dzień - zawsze w każdy Wtorek tygodnia spotkanie uczestników rajdu (godz. 17) zapoznanie się z końmi, kolacja, nocleg, wachta nocna przy koniach.

II Dzień - pobudka, końskie ABC, śniadanie, zapoznanie się z prowadzącymi rajd, omówienie zasad bezpieczeństwa, dopasowanie koni dla uczestniczących w rajdzie, obiad, jazdy konne na padoku do kolacji, nocleg, nocne czuwanie przy koniach.

III Dzień - pobudka, końskie ABC, śniadanie, siodłanie koni, wyjazd z Bobowa do miejscowości Łuby na kolację z noclegiem, Długość przejazdu ok. 50 km, przerwa z popasem w miejscowości Smolniki, kanapki, ciepłe picie lub kiełbaska na ognisku. Przerwa ok. 2 godz. Spodziewany przyjazd do bazy w Łubach 17 - 18, kolacja, nocne czuwanie przy koniach.

IV Dzień - pobudka, końskie ABC, śniadanie, siodłanie koni, wyjazd do miejscowości Ocypel nad wielkim jeziorem Ocypel, przerwa z popasem oraz posiłkiem ok. 2 godz. W zależności od pogody, wypoczynek nad jeziorem i kąpiel, powrót do Łub przez środek borów, długość przejazdu ok. 50km, kolacja, nocne czuwanie przy koniach.

V Dzień - pobudka, końskie ABC, śniadanie, siodłanie koni, jazda po przepięknych zakolach Wdy od Łub do bazy w Bobowie, przerwa na popas, posiłek w lesie, długość przejazdu ok. 50 km, spodziewany przyjazd do bazy głównej w Bobowie godz. 17 - 18. Kolacja, nocne czuwanie przy koniach.

VI Dzień - pobudka, końskie ABC, śniadanie, po śniadaniu zakończenie rajdu.
Serdecznie dziękujemy i zapraszamy od wtorku od nowa.


Organizator - Gospodarstwo turystyczne "BELLA" w Bobowie.

Adres: 83 - 212 Bobowo
Jerzy Szymański
ul. Południowa 5

Indywidualne lub grupowe zgłoszenia do nauki jazdy pod w/w adresem.

Kontakt tel. (058) 563-33-37 kom. 509-562-01
Noclegi z wyżywieniem plus dowóz do spływu na Wdzie i przywóz ze spływu do Bobowa. Zapraszamy.
Reportaż o tym miejscu - przejd�: http://bobowo.kociewiacy.pl/Artykul71.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz