piątek, 29 lipca 2005

Herold Polityczny

Biuletyn wyborczy kandydata na posła z ramienia PSL - Artura HeroldaPostawmy na młodych!

Jestem człowiekiem młodym, pochodzę z Kociewia, mieszkam w Zblewie. Jeszcze kilka lat temu polityka nie była tą dziedziną, która interesowała mnie najbardziej.
Stawiałem i stawiam na konkretne doświadczenie i praktyczną realizację. Zaciekłe walki, bezpardonowe ataki oraz robienie ludziom wody z mózgu - to jakże częste obrazki z pracy rządu, sejmu, senatu. Ubolewam nad tym, gdyż nasz kraj potrzebuje zrównoważonej i godnej polityki, ludzi odpowiedzialnych za konkretne programy modernizacji i rozwoju.

Zbliżają się wybory. Dziś do władz trzeba iść nie na skróty, ale ze świadomością swoich praw. Niech ci, którzy nami rządzili dotychczas, często "zgrani" politycy odejdą. Oddadzą inicjatywę nam, ludziom może politycznie mniej wyrobionym, lecz poprzez dobre wykształcenie, coraz lepszą znajomość świata oraz młodzieńczy zapał, mogącym wyprowadzić nasz kraj na tory szybkiego rozwoju.

Wyborcom należy zaoferować przede wszystkim uczciwość i lojalność. Poprzez korzenie rodzinne czuję się mocno związany ze środowiskiem wiejskim, dobrze znam problemy rolników, ich troski i ambicje.
Wiem też, że szansą dla Polski jest wspieranie małych i średnich przedsiębiorstw i tworzenie przy tej okazji nowych miejsc pracy.
Myślę, że obok gospodarki rzeczą pierwszorzędną jest dbałość o sprawnie funkcjonującą służbę zdrowia, o zdrową żywność i ekologię, która jest przepustką dla rozwoju turystyki, sportu i napływu nowych inwestycji.

Tak - pragnę sprawdzić się w najbliższych wyborach do Sejmu i robię to z całą świadomością, że nie kolorowe plakaty, agitki wyborcze, nie krzykliwa kampania, lecz spokojna, zrównoważona dyskusja i wytyczanie planów na przyszłość jest sposobem na pozyskanie Waszych, Szanowni Wyborcy głosów.

I jeszcze jedno - kandyduję z listy PSL, jedynej, tak długo obecnej w życiu społecznym partii w Polsce (110 lat). Utożsamiam się z programem tej partii, mam również kilka krytycznych odniesień, ale wiem, że na wsi musi istnieć partia prężna i nowoczesna, która skupia ludzi z wizją na przyszłość, ludzi poszukujących takich rozwiązań, które przyniosą nam powodzenie i godne życie.

Drodzy Kociewiacy, moi Wyborcy - liczę na Was!
Artur Herold

Więcej informacji o programie na stronie www.psl.pl.

Inne artykuły:

Czytaj więcej - artykuł 1
Czytaj wiecej - artykuł 2
Czytaj więcej - artykuł 3
Czytaj wiecej - artykuł 4
Czytaj więcej - artykuł 5
Czytaj więcej - artykuł 6
Czytaj więcej - artykuł 7

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz