poniedziałek, 5 października 2009

Kopytkowo nie zawiodło – czwartki la w gminie Smętowo!

1 października zakończyliśmy rundę jesienną III Grand Prix Czwartków Lekkoatletycznych w Smętowie Granicznym. Mimo niesprzyjającej pogody na listach znalazło się 41 nazwisk. Łącznie zanotowaliśmy 72 osobostarty.
Silny i zarazem zimny wiatr utrudnił czwartkowiczom uzyskanie wartościowych wyników. Mimo to dobre rezultaty uzyskali: w biegu na 60m chłopców Szymon Kleina (PSP Kopytkowo)
i Przemysław Wawrzonkowski (PSP Smętowo) czas 9,0. Na tym samym dystansie
u dziewcząt zwyciężyła Dagmara Openkowska - 9,4 (rek. smętowskich czwartków). Dotychczas najmłodszym uczestnikiem naszych zawodów była Oliwia Kozłowska ze Starej Jani mająca 4 lata!

Jak zwykle nie zawiodło Kopytkowo przybywając wypełnionym prawie do ostatniego miejsca autokarem z opiekunem p. Anną Krześniak. Postawa uczniów z Kopytkowa może być naprawdę wzorem do naśladowania, tym bardziej, że oprócz wyników liczy się dobra zabawa.

Dzięki naszym czwartkom ujawniają się prawdziwe sportowe talenty. Dla wielu z nich to znakomita okazja by rozpocząć trening w grupie. W Smętowie taką możliwość zapewnia organizator czwartków LLKS "Ziemi Kociewskiej" Smętowo, który serdecznie zaprasza wszystkich na zajęcia oraz doborową koleżeńską atmosferę. Więcej o GRUPIE LA na www.goksirsmetowo.pl/sport.html.

Kolejne zawody oraz inauguracja rundy wiosennej już w kwietniu. Finał miejski odbędzie się 3 czerwca. Nagrodą dla czwartkowiczów będzie wyjazd zawodników z najlepszymi wynikami do stolicy naszego kraju na ogólnopolski finał. Natomiast większa grupa uda się w nagrodę na wycieczkę do Sopotu i spędzi niezapomniane chwile w wodnym raju.

ZDJĘCIA
KLASYFIKACJA GIM. I LIC. - PDF

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz