poniedziałek, 5 października 2009

LLKS Smętowo Gr. 3 medale z Powiatu!

Duży sukces odnieśli lekkoatleci LLKS-u na Mistrzostwach Powiatu w biegach przełajowych w Skórczu. Zawody odbyły się na dobrze znanej i świetnie przygotowanej trasie skórzeckiego stadionu 30 września. Łącznie aż 6 zawodników wywalczyło awans na finał Mistrzostw Woj. Pomorskiego, który odbędzie się wiosną przyszłego roku w Człuchowie.

Po srebrne medale sięgnęli: Dagmara Openkowska oraz Przemysław Wawrzonkowski - oboje w kat. klas 4-6 z ZKiW w Smętowie. Brązowy medal w kat. gimnazjum wywalczyła, po ostrej walce na finiszu, Daria Kufta, pokonując mocne rywalki z grodu szpaka. Awans zanotowali także: Dominika Kazubowska i Tomasz Kotowski - oboje zajęli V m-ca w swoich kategoriach oraz Dawid Jedwabnik, który również po bardzo dobrym biegu zajął V m-ce, sprawiając wielką niespodziankę.

Wyniki reszty zawodników także są zadowalające i dobrze wróżą w kolejnych startach. To największy z dotychczasowych sukces GRUPY LA ze Smętowa, który w sposób czytelny plasuje naszych zawodników w ścisłej czołówce w powiecie. Gratulujemy!

POWIATOWE Indywidualne Mistrzostwa Szkół w biegach przełajowych - Skórcz, 30.09.2009r.
(pierwsza 5 - awans na Mistrzostwa Województwa)