środa, 21 października 2009

Smętowo Gr. Bal Królowej Sportu!

LLKS "Ziemi Kociewskiej" Smętowo Graniczne organizuje charytatywną imprezę taneczną dla dorosłych połączoną z wieloma atrakcjami, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych."Bal Królowej Sportu" odbędzie się w sali GOKSiR o godz. 19.00. Zapewniamy wyśmienite dania ciepłe i zimne, napoje gorące i zimne, ciasto oraz o godz. 22.00 kulinarną niespodziankę. Oprawę muzyczną zapewni kapela na żywo oraz przebojowy Dj.

Koszt zaproszenia wynosi 120,00 zł od pary lub 70,00 zł indywidualnie. Prosimy o deklarację swojej obecności jak najszybciej, co znacznie ułatwi nam organizację balu.

W trakcie balu odbędzie się także licytacja pamiątek z IO z Pekinu, autografów olimpijczyków oraz tzw. "Taniec czekoladowy". Na początku zaprezentujemy w formie multimedialnej naszą działalność i przedstawimy nasz dotychczasowy dorobek.

Cel jest szczytny, a i zabawa będzie wyśmienita! Wpłaty prosimy regulować osobiście w siedzibie klubu (budynek GOKSiR lub w Urzędzie Gminy w sekretariacie) bądź na konto bankowe klubu BS Smętowo Gr. nr: 03 8343 0008 0008 1227 2000 0002. Zaproszenia będą do odebrania również
w Ośrodku GOKSiR lub Urzędzie Gminy.

Całkowity dochód przeznaczony zostanie na działalność klubową, a konkretnie:

- Zakup dresów sportowych dla zawodników.

- Organizację podsumowania sezonu wraz z poczęstunkiem i udekorowaniem zawodników za wyniki w sezonie roku 2009.

- Bieżącą działalność klubu w tym wyjazdów na zawody sportowe, licencje zawodników i klubowe.

Ilość miejsc jest ściśle ograniczona więc prosimy się śpieszyć. Będzie to także doskonała okazja do potraktowania imprezy jako "Andrzejkowej".


Zarząd KlubuBrak komentarzy:

Prześlij komentarz